Pirmas darbo grupės posėdis

 • Paskelbė: Jūratė Šoliūnaitė Pavilionienė
 • Paskelbta: 2017-04-17
 • Kategorija: Interreg

2017 m. balandžio 18 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijoje įvyko Tarptautinio projekto „Poilsio ir ugdymo aplinkos kūrimas specialiųjų poreikių vaikams Lietuvoje ir Latvijoje, siekiant gerinti gyvenimo kokybę/ ADD ME“ darbo grupės pirmasis posėdis. Projektas skirtas naujų socialinių paslaugų, gerinant neįgaliųjų vaikų gyvenimo kokybę, kūrimui, investuojant į neįgaliems pritaikytą infrastruktūrą bei dalinantis įvairių tarptautinių darbų su neįgaliais metodais.

Posėdyje dalyvavo Visagino „Verdenės“ gimnazijos bei Aleksandravo internatinės neįgaliųjų mokyklos projekto darbo grupių atstovai.

Partneriai pasidžiaugė, kad projektas, labai svarbus abiem įstaigoms ir regionams, buvo atrinktas finansavimui iš daugiau nei 50 projektų, pateiktų pagal pirmą Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Susitikimo metu buvo aptartos bendros projekto veiklos, veiklų tvarkaraštis, planuojami projekto rezultatai, įvertinti finansiniai įsipareigojimai. Artimiausiu metu bus pradėti vykdyti infrastruktūriniai projekto darbai – sporto aikštyno ir edukacijos klasės įrengimas Visagino „Verdenės“ gimnazijoje.

Visagino „Verdenės“ gimnazijos direktorė Elvyra Telksnienė ir Aleksandravo internatinės neįgaliųjų mokyklos direktorė Anita Malinovska iškilmingai pasirašė partnerystės sutartį, kuria patvirtino projekto pradžią.

Kitas partnerių darbo susitikimas planuojamas Dagdoje, Latvijoje, 2017 m. gegužės mėnesį.

 

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio  turinį atsako Visagino „ Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 10.50 - 11.35
 • 5. 11.55 - 12.40
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40
 • 8. 14.45 - 15.30
Iki vasaros atostogų liko
 • dien.
 • val.
 • min.
 • sek.