Parodoje „Studijos 2018“

• Paskelbta: 2018-02-12
  • Kategorija: Pranešimai

Vasario 8 d.  „ Verdenės ” gimnazijos I-IV  klasių mokinių grupė, lydima ugdymo karjerai koordinatorės Jelenos  Čugunovos, lankėsi Vilniuje jau šešioliktą kartą vykstančioje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2018“.
Parodos „Studijos 2018“ šūkis – „Įjunk ateitį“. Šiemet parodoje susibūrė  dalyvių iš įvairių Lietuvos ir užsienio universitetų bei kolegijų, profesinio mokymo lyderiai, verslo profesionalai, karjeros konsultantai, inovatoriai, jaunieji kūrėjai, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų ir valstybinių tarnybų institucijų atstovai. Irengtos  naujos tematinės erdvės, demonstruojamos pažangiausios technologijos, pristatomos inovatyvios idėjos. Šių metų paroda vyko net 5 salėse: karjeros planavimo mugė „Renkuosi profesiją“, „Verslas jauniems“, „Studijos užsienyje“ ir „Aukštasis mokslas Lietuvoje“ ir „BŪSIU LIETUVAI“ (įkvėpta ketvirtosios pramonės revoliucijos).
Mūsų gimnazistai „Litexpo“ parodų ir kongresų centre turėjo galimybę gauti pačią naujausią informaciją apie studijas Lietuvoje ir užsienyje, susipažinti su reikalingiausiomis ir naujausiomis profesijomis, karjeros ir verslo perspektyvomis. Mokiniams ši paroda – puiki galimybė pabendrauti su aukštųjų mokyklų, užsienio universitetų, profesinių mokyklų dėstytojais ir studentais, aplankyti įvairius renginius specialiose zonose, išbandyti profesijas gyvai.
Nuoširdžiai dėkojame kartu su mumis išvykoje dalyvavusioms III klasių auklėtojoms Jelenai Orlovai ir Irenai Bikulčiūtei bei kūno kultūros mokytojai Danai Ramanauskienei.