Pirmokai laisvės spalvas atnešė seneliams

• Paskelbta: 2018-03-11
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 9-ąją Visagino „Verdenės“ gimnazijos pirmokai kartus su mokytoja Danguole Savičiene lankėsi Visagino socialinių paslaugų centre ir kartu su centro gyventojais paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.
Pirmokų meninė programėlė renginio dalyvius pradžiugino. Skambios dainelės, nuoširdūs dialogai, eilės apie Lietuvą, šokių rateliai ne vienam seneliui ir ašarą išspaudė. Renginio pabaigoje pirmokai visiems seneliams įteikė savo pagamintus atvirukus su palinkėjimu. Atvirukus gavo ne tik koncerto žiūrovai, bet ir tie seneliai, kurie buvo savo palatose, dėl silpnos sveikatos jau nebegalintys  vaikščioti. Bendra nuotrauka dar labiau pagyvino šventinę nuotaiką. „Ateikite dar pas mus!“ – kvietė seneliai išlydėdami mokinius.
Socialinių paslaugų centro darbuotojos maloniai nustebino vaikus – pakvietė paragauti šakočio, atsigerti sulčių prie stalo, kuris taip pat senelių rankų darbeliais buvo išmoningai papuoštas šventės proga.
„Man labai patiko seneliams dainuoti“ – sakė Evelina po susitikimo,  „O man patiko dovanoti atvirukus“ – patvirtino Livija, „Būtinai ateisime dar sykį!- pažadėjo Marekas.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės spalvos tą dieną gražiai sumirgėjo senelių širdyse.