Neformalusis švietimas

 

Neformalusis švietimas Atnaujinta Dydis
Prašymo dėl leidimo lankyti neformaliojo švietimo užsiėmimus formos 2020-03-01 06:50:04 35 KB
Neformaliojo švietimo užsiėmimų programų ir ilgalaikių planų formos 2020-02-26 16:13:57 38.5 KB
Neformaliojo švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2021-2022 m. m.

The

2022-02-04 05:42:36 424.32 KB

 

NEFORMALIOJO UGDYMO UŽSIĖMIMAI 2021–2022 M.M.

SĄRAŠAS

Eil.

Nr.

Neformaliojo ugdymo
užsiėmimas

Valandų
skaičius

 

 

Klasė

 Vieta

 (kab.)

 

Neformaliojo ugdymo
užsiėmimo vadovas

 

1.

STEAM patyriminės veiklos

1

1–4

313

Danguolė Savičienė

2.

Teatro studija „Nenuorama“

1

1–4

314

Žana Vaitkuvienė-Zimina

3.

Etninė kultūra

1

1–4

303

Daiva Maldžiuvienė

4.

Klubas ,,Žiniukų šalyje“

1

1–4

304

Aliona Kurpienė

5.

„Šviesoforas“

1

1–4

304

Aliona Kurpienė

6.

,,Augu su knyga“

1

1–4

306

Inga Bilinskienė

7.

„Robotikos akademija“

1

1–4

307

Jūratė Šoliūnaitė

Pavilionienė

8.

POP choras

1

1–4

131

Aurelija Šinkūnienė

9.

Studija „Teptukas“

1

1–4

220

Dovilė  Nikitina

10.

Anglų kalbos „Šnekučiai“

2

1a,1b

312

Elina Noskova

11.

„Jaunieji muziejininkai“

2

1–4

104

Marytė Niparavičienė

12.

„Meistrelių dirbtuvėlė“

 

1–4

18

Rolandas Žilinskas

13.

„Vokiečių kalba visiems“

1

5–8

216

Marytė Niparavičienė

14.

„Drožinėjimo paslaptys“

1

5–8

18

Rolandas Žilinskas

15.

„Robotikos akademija“

1

5–8

225

Ilona Borina

16.

„Šokame zumbą“

1

5–8

11

Dana Ramanauskienė

17.

Rankdarbių kraitelė „Kuparėlis“

2

5–8, I-II

16

Jolita Dervinienė

18.

Judrieji žaidimai

1

5–8

11

Aleksej Miačin

19.

Liaudiškos muzikos instrumentinė grupė

2

5–8

115

Jonas Cicėnas

20.

„Dailininkų dirbtuvės“

1

5–8

220

Dovilė Nikitina

21.

STEAM patyriminės veiklos

1

5–8, I–II

409

Jolanta Sadauskienė

22.

„Skonių laboratorija“

1

I–II

16

Jolita Dervinienė

23.

Garso operatorių klubas

1

I–II

115

Jonas Cicėnas

24.

STEAM patyriminės veiklos

1

5–8, I–II

412

Auksė Baušytė

25.

Vyrų choras „Verdenis“

1

III–IV

115

Jonas Cicėnas

26.

Sporto klubas

1

I–IV

11

Dana Ramanauskienė

27.

Sporto klubas

1

I–IV

11

Aleksej Miačin

28.

„Linksmasis orkestras“

2

1–4, 5–8

Lav. kl.

Natalia Matyskina

29.

„Jogos pagrindai“

2

1–4, SĮU–1

Lav. kl.

Larisa Polikarpova

30.

„Teatro pasaulis“

2

SĮU-1,

SĮU-2

Lav. kl.

Natalja Frolova

 

                                            NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS  2021 – 2022  m. m.

Eil.

Nr.

Neformaliojo švietimo veiklos pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

   Trečiadienis

 Ketvirtadienis

 Penktadienis

Val. skč.

Amž

iaus grupė

Vieta

(kab.)

Pedagogo

 vardas, pavardė

 

1.

STEAM patyriminės veiklos

 

 

 

 

12.00-12.45

1

 

1-4 kl.

313

Danguolė Savičienė

2.

Teatro studija „Nenuorama“

 

 

 

13.05-13.50

 

1

 

1-4 kl.

314

Žana Vaitkuvienė-Zimina

3.

Etninė kultūra

 

 

 

 

13.05-13.50

1

 

1-4 kl.

303

Daiva Maldžiuvienė

4.

Klubas ,, Žiniukų šalyje“

 

 

12.00-12.45

 

 

 

1

 

1-4 kl.

304

Aliona Kurpienė 

5.

„Šviesoforas“

 

13.05-13.50

 

 

 

1

 

1-4 kl.

304

Aliona Kurpienė 

6.

,,Augu su knyga“

 

 

 

13.05-13.50

 

1

 

1-4 kl.

306

Inga Bilinskienė

7.

„Robotikos akademija“ (informacinės technologijos)

 

 

 

X

14.00-14.45

13.05-13.50

X

1

1-4 kl.

307

Jūratė Šoliūnaitė 

Pavilionienė

8.

 

POP choras 

 

 

14.00-14.45

 

 

1

1-4 kl.

131

Aurelija Šinkūnienė 

9.

Studija „Teptukas“ 

13.05-13.50

 

 

 

 

1

1-4 kl.

220

Dovilė  Nikitina 

10.

Anglų kalbos  „Šnekučiai“

 

12.00-12.45

13.05-13.50

 

 

2

(1a,1b)

1a,1b

312

Elina Noskova 

11.

„Jaunieji muziejininkai“ 

 

13.05-13.50

 

 

12.00-12.45

2

(1val.-

1-4kl.; (1val.-

5-8 kl.)

1-4 kl.

104

Marytė Niparavičienė

12.

„Meistrelių dirbtuvėlė“ (technologijos)

 

 

12.00-12.45

 

 

 

1-4 kl.

18

Rolandas Žilinskas                           

13.

„Vokiečių kalba visiems“

 

 

 

 

14.50- 16.20

1

5-8

216

Marytė Niparavičienė

14.

„Drožinėjimo paslaptys“

(technologijos)

 

 

14.45-15.30

 

 

1

5-8

18

Rolandas Žilinskas 

15.

„Robotikos akademija“ (informacinės technologijos)

14.00-14.45

 

 

 

 

1

5-8

225

Ilona Borina

16.

„Šokame zumbą“ (fizinis ugdymas)

14.00-14.45

 

 

 

 

1

5-8

11

Dana Ramanauskienė

17.

Rankdarbiai „Kuparėlis“

 

 

 

14.50- 16.20

 

2 (1+1)

1 val. -5-8

1 val. - I-II

16

Jolita Dervinienė

18.

Judrieji žaidimai (fizinis ugdymas)

14.00-14.45

 

 

 

 

1

5-8

11

Aleksej Miačin

19.

Liaudiškos muzikos instrumentinė grupė

 

 

14.45-15.30

14.00-14.45

 

2

5-8

115

 Jonas Cicėnas

20.

„Dailininkų dirbtuvės“(dailė)

14.50-15.35

 

 

 

 

1

5-8

220

Dovilė Nikitina

21.

STEAM patyriminės veiklos

13.00-13.45

 

 

 

 

1

5-8, I-II

409

Jolanta Sadauskienė

22.

„Skonių laboratorija“ (technologijos ir sveika mityba)

 

 

 

16.30-17.15

 

1

I-II

16

Jolita Dervinienė

23.

Garso operatorių klubas (muzika)

 

 

 

 

14.00-14.45

1

I-II

115

 Jonas Cicėnas

24.

STEAM patyriminės veiklos

14.50-15.35

  • Elektroninis dienynas
  • Office 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.50 – 15.35