Neformalusis švietimas

Lietuvoje yra sukurta elektroninio mokymosi platforma – suaugusiųjų mokymosi informacinė sistema (SMIS). Ši sistema skirta plėtoti neformalųjį suaugusiųjų švietimą. Sistemoje yra daugiau nei 500 savišvietai skirtų programų. Prašome persiųsti šį raštą visoms Jūsų savivaldybėje esančioms švietimo institucijoms bei informuoti šių institucijų darbuotojus apie galimybę užsiregistruoti šioje sistemoje ir susipažinti su joje esančiomis programomis. 

Sistema pasiekiama adresu www.smis.lt.

 

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO PROGRAMŲ, ĮGYVENDINAMŲ  2020–2021 M. M., SĄRAŠAS

 

Neformalusis švietimas Atnaujinta Dydis
Prašymo dėl leidimo lankyti neformaliojo švietimo užsiėmimus formos 2020-03-01 06:50:04 35 KB
Neformaliojo švietimo užsiėmimų programų ir ilgalaikių planų formos 2020-02-26 16:13:57 38.5 KB
NŠ užsiėmimų pasiūla 2020-2021 m. m. 2020-06-22 20:41:08 245.08 KB

 

 

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO PROGRAMŲ, ĮGYVENDINAMŲ  2020–2021 M. M., SĄRAŠAS

Eil.

Nr.

Neformaliojo švietimo programos pavadinimas

Valandų  skaičius

Klasės/

amžiaus grupė

Pedagogo

 vardas, pavardė

per savaitę

per mokslo metus

1.

Klubas „Smalsutis“

1

35

1-4

Lina Navickienė

2. 

Būrelis „Kūrybinės dirbtuvės“

1

35

1-4

Jūratė Jankevičienė

3.

„Kompiuterių pasaulyje“

1

35

1-4

Inga  Bilinskienė

4.

„Gyvūnijos pasaulyje“

1

35

1-4

Danguolė Savičienė

5.

Vaidybos būrelis „Veidai“

1

35

1-4

Žana Vaitkuvienė-Zimina

6.

Judriųjų žaidimų  būrelis

1

35

1-4

Aleksej Miačin

7.

Anglų kalbos būrelis

1

35

1-4

Elina Noskova

8.

Dailės būrelis ,,Kūrybos kampelis”

1

37

5-8

Aldona Šakėnienė

9.

Muziejininkų būrelis

2

72 (35+37)

1-4, 5-8

Marytė Niparavičienė

10.

Instrumentinė grupė

1

37

5-8

Jonas Cicėnas

11.

Rankdarbių būrelis„Kuparėlis“

1

37

5-8

Jolita Dervinienė

12.

„Meistrelių“ būrelis

1

37

5-8

Rolandas Žilinskas

13.

Sporto būrelis

1

37

5-8

Aleksej Miačin

14.

Sveikuolių klubas

1

37

5-8

Dana Ramanauskienė

15.

Klubas „Vokiečių kalba visiems“

1

37

5-8

Marytė Niparavičienė

16.

Garso operatorių klubas

1

37

I – II

Jonas Cicėnas

17.

Sporto būrelis

1

37

I – II

Dana Ramanauskienė

18.

Vyrų  ansamblis „Verdenis“

1

37

III-IV

Jonas Cicėnas

19.

Dailės būrelis

1

37

III-IV

Dovilė Nikitina

20.

Sporto būrelis

1

33

III-IV

Aleksej Miačin

21.

Būrelis „Muzikinė logoritmika“

1

37

5-6 lav.

Rimvyda Ardamakovaitė

22.

Būrelis „ Linksmasis orkestras“

1

37

8-10 lav.

Natalja Matyskina

23.

Muzikinis teatras

1

37

SĮU lav.

Natalja Frolova

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.50 - 15.35
Iki rudens atostogų pabaigos liko

Sėkmės moksle!