Mieste

2022 metai

Eil.

Nr.

Renginys

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Vieta

Mokinį rengęs mokytojas

1.

Visagino savivaldybės mokinių etninės kultūros olimpiada  (5-6 klasių grupė)

Paulius Gedžiūnas

5a

II

V. Radzevičienė

2.

Visagino savivaldybės mokinių etninės kultūros olimpiada  (7-8 klasių grupė)

Danielė Kupstytė

7a

III

J. Žemaitienė

3.

Visagino savivaldybės mokinių meninio skaitymo konkursas (5–8 klasių grupė)

Augustė Danilevičiūtė

6a

III

A. Gigelevičienė

4.

Visagino savivaldybės mokinių meninio skaitymo konkursas (5–8 klasių grupė)

Karina Pranaitytė

7a

II

J. Žemaitienė

5.

Visagino savivaldybės mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (11–12 klasių grupė)

Gabrielė Pupelytė

III (11)

I

J. Žemaitienė

6.

Visagino savivaldybės mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (9–10 klasių grupė)

Dovydas Maldžius

I b (9)

II

A. Gigelevičienė

7.

Visagino savivaldybės mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (11–12 klasių grupė)

Smiltė Ledzinskaitė

IV b (12)

II

V. Radzevičienė

8.

Visagino savivaldybės mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada (11–12 klasių grupė)

Rugilė Ledzinskaitė

IVb (12)

III

V. Radzevičienė

9.

Visagino savivaldybės mokinių anglų kalbos olimpiada (11 klasių grupė)

Kamilė Grigorčenkaitė

III

(11)

I

A. Petrauskienė

10.

Visagino savivaldybės mokinių anglų kalbos olimpiada (11 klasių grupė)

Gabrielė Pupelytė

III

(11)

I

A. Petrauskienė

11.

Visagino savivaldybės mokinių vokiečių kalbos konkursas (8 klasių grupė)

Alina Rutkauskaitė

8b

I

M. Niparavičienė

12.

Visagino savivaldybės mokinių vokiečių kalbos konkursas (8 klasių grupė)

Vakaris Šinkūnas

8b

II

M. Niparavičienė

13.

Visagino savivaldybės mokinių vokiečių kalbos konkursas (8 klasių grupė)

Gabija Bakevičiūtė

8a

II

M. Niparavičienė

14.

Visagino savivaldybės  mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 klasių grupė)

Simona Vaikutytė

III

(11)

I

J. Čugunova

15.

Visagino savivaldybės  mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 klasių grupė)

Ilona Steponėnaitė

III

(11)

II

J. Čugunova

16.

Visagino savivaldybės  mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 klasių grupė)

Laura Rūdytė

II

(10)

III

J. Čugunova

17.

Visagino savivaldybės mokinių matematikos olimpiada (12 klasių grupė)

Ignas Ledzinskas

IV b

(12)

II

J. Mackevičienė

18.

Visagino savivaldybės mokinių matematikos olimpiada (12 klasių grupė)

Rugilė Ledzinskaitė

IV b

(12)

III

J. Mackevičienė

19.

Visagino savivaldybės mokinių matematikos olimpiada (11 klasių grupė)

Ūla Dervinytė

III

(11)

III

J. Mackevičienė

20.

Visagino savivaldybės mokinių fizikos olimpiada (12 klasių grupė)

Ignas Ledzinskas

IV b

(12)

II

R. Damaška

21.

Visagino savivaldybės  mokinių biologijos olimpiada (11-12 klasių grupė)

Kamilė Grigorčenkaitė

III

(11)

I

J. Sadauskienė

22.

Visagino savivaldybės mokinių chemijos olimpiada (11 klasių grupė)

Simona Vaikutytė

III (11)

I

A. Baušytė

23.

Visagino savivaldybės mokinių dailės olimpiada (8-12 klasių grupė)

Ūla Dervinytė

III (11)

 

I

D. Nikitina

 

 

2021 metai


2021 m. vasario 11 d. rusų (užsienio) kalbos olimpiados savivaldybės etape II klasės mokinė Simona Vaikutytė laimėjo I vietą.
2021 m. vasario 11 d. rusų (užsienio) kalbos olimpiados savivaldybės etape II klasės mokinė Kamilė Grigorčenkaitė – II vietą. 
2021 m. vasario 3 d. vokiečių kalbos konkurso savivaldybės etape 8 a klasės mokinys Edgaras Germanas laimėjo II vietą.
2021 m. vasario 3 d. vokiečių kalbos konkurso savivaldybės etape 8 b klasės mokinė Anastasija Zimina laimėjo II vietą.
2021 m. sausio 14 d.biologijos olimpiados savivaldybės etape II klasės mokinė Gabrielė Pupelytė 10 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą.
2021 m. sausio 14 d.biologijos olimpiados savivaldybės etape II klasės mokinė Kamilė Grigorčenkaitė 10 klasių mokinių grupėje laimėjo III vietą.
2021 m. sausio 14 d.biologijos olimpiados savivaldybės etape III klasės mokinė Smiltė Ledzinskaitė 11 klasių mokinių grupėje laimėjo II vietą.
2021 m. sausio 14 d.biologijos olimpiados savivaldybės etape IV klasės mokinė Ieva Krasauskaitė 12 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą.

2018−2019 m. m.

2019 m. vasario 26 d.  istorijos olimpiadoje savivaldybės etape II klasės mokinys Jokūbas Naglinskas laimėjo II vietą.
2019 m. vasario 26 d.  istorijos olimpiadoje savivaldybės etape IV klasės mokinė Melita Vilkevičiūtė laimėjo II vietą.
2019 m. vasario 26 d.  istorijos olimpiadoje savivaldybės etape IV klasės mokinė Akvilė Blaževičiūtė laimėjo III vietą.
2019 m. vasario 12 d.  rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje savivaldybės etape II klasės mokinė Aistė Stundžėnaitė laimėjo II vietą.
2019 m. fizikos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Ignas Ledzinskas laimėjo III vietą.
2019 m. sausio 31 d. vokiečių kalbos konkurso II ture 8 klasių mokinių grupėje Gabrielė Pupelytė laimėjo I vietą.
2019 m. sausio 31 d. vokiečių kalbos konkurso II ture 8 klasių mokinių grupėje Goda Savostinaitė laimėjo III vietą.
2019 m. sausio 18 d. biologijos olimpiados II ture II klasių mokinių grupėje Ieva Krasauskaitė laimėjo I vietą.
2019 m. sausio 18 d. biologijos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Mindaugas Kimbaras laimėjo II vietą.
2019 m. sausio 18 d. biologijos olimpiados II ture IV klasių mokinių grupėje Akvilė Blaževičiūtė laimėjo II vietą.
2019 m. sausio 16 d. matematikos olimpiados II ture II klasių mokinių grupėje Jokūbas Naglinskas laimėjo II vietą.
2019 m. sausio 16 d. matematikos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Danielius Klimas laimėjo III vietą.
2019 m. sausio 16 d. matematikos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Ignas Ledzinskas laimėjo III vietą.
2019 m. sausio 10 d. chemijos olimpiados II ture IV klasių mokinių grupėje Aleksandra Samozvanova laimėjo I vietą.
2019 m. sausio 10 d. chemijos olimpiados II ture II klasių mokinių grupėje Ieva Krasauskaitė laimėjo II vietą.
2019 m. sausio 10 d. chemijos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Ignas Ledzinskas laimėjo II vietą.
2019 m. sausio 10 d. chemijos olimpiados II ture IV klasių mokinių grupėje Akvilė Blaževičiūtė laimėjo III vietą.
2019 m. sausio 10 d. chemijos olimpiados II ture III klasių mokinių grupėje Jovita Juršėnaitė laimėjo III vietą.
2019 m. sausio 10 d. chemijos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Rugilė Ledzinskaitė laimėjo III vietą.
2018 m. gruodžio 5 d. Visagino miesto informacinių technologijų konkurse „Penktasis jaunųjų informatikų mūšis“ mūsų šeštokių komanda „Riešutų ketvertas“ (Ignas Šalna, Rimas Petkūnas, Edgaras Germanas ir Lukas Matkevičius) laimėjo IV vietą. 
2018 m. kūrybinių darbų konkurse „Esu sąžiningas“ laimėjo mūsų gimnazijos mokiniai: Aistė Stundžėnaitė, Gabija Valiūnaitė, Vineta Obolevičiūtė, Miglė Aliejūnaitė (mokines ruošė mokytoja Lilija Ramanauskienė), Miglė Petrylaitė ir Paulius Satkūnas (mokinius ruošė mokytoja Danguolė Savičienė). 

 

2017−2018 m. m.

2018 m. vasario 9 d. matematikos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Sergej Grudkin (I b klasė) laimėjo I vietą.
2018 m. vasario 9 d. matematikos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Jokūbas Naglinskas (I a klasė) laimėjo II vietą.
2018 m. vasario 9 d. matematikos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Danielius Klimas (I a klasė) laimėjo III vietą.
2018 m. vasario 9 d. matematikos olimpiados II ture III klasių mokinių grupėje Viktorija Žuromskaitė (III klasė) laimėjo II vietą.
2018 m. vasario 9 d. matematikos olimpiados II ture IV klasių mokinių grupėje Erika Trabšaitė (IV klasė) laimėjo III vietą.
2018 m. vasario 9 d. matematikos olimpiados II ture IV klasių mokinių grupėje Joris Matulevičius (IV klasė) laimėjo III vietą.
Rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje savivaldybės etape II klasės mokinė Karolina Kazlionkaitė (mokytoja Jelena Čugunova) laimėjo III vietą.
Rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje savivaldybės etape II klasės mokinė Violeta Treigytė (mokytoja Jelena Orlova) laimėjo III vietą.
2018 m. vasario 8 d. vyko miesto mokyklų technologijų olimpiada. Joje IV  klasės mokinys Aleksandras Žemčugovas III-IV klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą.
2018 m. sausio mėn. chemijos olimpiados II ture IV klasių mokinių grupėje Dominykas Viliūnas laimėjo I vietą. 
2018 m. sausio mėn. chemijos olimpiados II ture III klasių mokinių grupėje Aleksandra Samozvanova laimėjo I vietą.
2018 m. sausio mėn. chemijos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Ieva Krasauskaitė laimėjo I vietą.
2018 m. sausio mėn. chemijos olimpiados II ture III klasių mokinių grupėje Akvilė Blaževičiūtė laimėjo II vietą.
2018 m. sausio mėn. chemijos olimpiados II ture IV klasių mokinių grupėje Danielius Golubovskis laimėjo III vietą.
2018 m. sausio mėn. chemijos olimpiados II ture II klasių mokinių grupėje Jovita Juršėnaitė laimėjo III vietą.
2018 m. sausio mėn. chemijos olimpiados II ture I klasių mokinių grupėje Danielius Klimas laimėjo III vietą.
2018 m. sausio 12 d. Visagino miesto 51-oji biologijos olimpiadoje Ieva Krasauskaitė, I a  klasės mokinė, tarp 9 klasių mokinių laimėjo  I vietą.
2018 m. sausio 12 d. Visagino miesto 51-oji biologijos olimpiadoje Sergejus Grudkinas, I b klasės mokinys, tarp 9 klasių mokinių laimėjo II vietą.
2018 m. sausio 12 d. Visagino miesto 51-oji biologijos olimpiadoje Aleksandra Samozvanova, III b klasės mokinė, tarp 11 klasių mokinių laimėjo I vietą.
2018 m. sausio 12 d.

  • Elektroninis dienynas
  • Office 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
4. 10.55 – 11.40
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.50 – 15.35