Projektas „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“

• Paskelbta: 2018-03-18
  • Kategorija: Projektinė veikla

I b klasės mokiniai kartu su informacinių technologijų mokytoja Ilona Borina ir matematikos mokytoja Eugenija Kazėniene šiais mokslo metais dalyvauja Britų tarybos, Ugdymo plėtotės centro ir medijų edukacijos centro „Meno avilys“ projekte „Dideli  maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“. Ypatingas dėmesys kreipiamas į audiovizualines medijas ir jų produktus ( kino filmus, televiziją,  socialinius tinklus, reklamas, kompiuterinius žaidimus).
Kovo 6 ir 7 dienomis gimnazijoje vyko Socialinių tinklų kūrybinės dirbtuvės I b klasės mokiniams su Linu  Aliukoniu ir Artiomu Penkevičiumi. Linas yra vadybininkas, socialinių komunikacijų ekspertas, o  Artiomas – muzikos prodiuseris bei garso inžinierius.
Kūrybinių dirbtuvių tema  „Prekinio ženklo kūrimas“.  Pirmoji  diena  buvo skirta teorinei prekinio ženklo kūrimo daliai, idėjų aptarimui ir išrinkimui, pasiruošimui filmuoti. Antrąją dieną vyko filmavimas, video montavimas, prezentacijos gamyba, peržiūra ir aptarimas.
Mokiniai sukūrė prekinį ženklą „UNIM“, parengė video reklamą, įrašė savo sukurtą muzikinį foną.
Dvi dienas vyko produktyvus komandinis darbas, sujungęs amatus, vadybą bei kūrybinį procesą.
Patirtis mokiniams buvo nauja, įdomi, naudinga ir motyvuojanti siekti tikslų, drąsiai imtis naujovių  ir nebijoti iššūkių.
Susipažinkime su devintokų darbu! Nuoroda: https://unimlt.weebly.com/