Neformalusis švietimas

Neformalusis švietimas Atnaujinta Dydis
Prašymo dėl leidimo lankyti neformaliojo švietimo užsiėmimus formos 2022-10-29 06:54:10 31.5 KB
Neformaliojo švietimo užsiėmimų programų ir ilgalaikių planų formos 2022-10-29 06:55:23 44.5 KB
Neformaliojo švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2021-2022 m. m. 2022-11-24 17:28:18 424.32 KB

 

NEFORMALIOJO UGDYMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

2022–2023 m. m.

 

1–4 klasių mokiniams

Eil.

Nr.

Neformaliojo švietimo programos pavadinimas

Laikas

Vieta / klasė

Klasė

Vadovas

1.

 Teatriukas

Antradienis

6 pamoka

306

1 a

I. Bilinskienė

2.

 "Gudručių klubas”

Trečiadienis

6 pamoka

302

 4 b

J. Jankevičienė

3.

,,Žiniukų klubas”

 

Trečiadienis

6 pamoka

307

2 b

L. Jatkevičienė

4.

,,Sveikatos šalyje”

Pirmadienis

6 pamoka

 

304

3 b

A. Kurpienė

 

5.

 Etnokultūros būrelis

Antradienis

6 pamoka

303

3 a

D. Maldžiuvienė

 

Žingsnis po žingsnio

Pirmadienis

 6 pamoka

301

4 a

L. Navickienė

6.

 Šnekučiai

 

 

 

Anglų kalbos labirintai

Pirmadienis

6 pamoka

Antradienis

6 pamoka

Trečiadienis

6 pamoka

 

 

312

1 a, 1 b

 

 

 

3-4

 

 

E. Noskova

7.

Muziejininkų būrelis

Antradienis

6 pamoka

104

3 a

M. Niparavičienė

8.

 “Gyvūnijos pasaulyje” (STEAM patyriminės veiklos)

Penktadienis

6 pamoka

313

2 a

D. Savičienė

9.

 Pop grupė ,,Šendi rendi”.

Ketvirtadienis

6 pamoka

301

1-3

A. Šinkūnienė

10.

 Smalsiukai

Antradienis

6 pamoka

314

1 b

J. Šoliūnaitė Pavilionienė

11.

Mes visi vertingi

Trečiadienis

6 pamoka

309

1-4

L. Viskačkaitė

 

5–8, I–IV klasių mokiniams

Eil.

Nr.

Neformaliojo švietimo programos pavadinimas

Laikas

Vieta / klasė

Klasė

Vadovas

1.

Robotika

Trečiadienis

7, 8 pamokos

225

5–6

8

I. Alistratova

2.

Garso operatorių klubas

 Ketvirtadienis

6 pamoka

115

5–8, I–II

 J. Cicėnas

3.

 Instrumentinė grupė

Ketvirtadienis

7 pamoka

115

5–8, I–II

 J. Cicėnas

4.

Vyrų choras „Verdenis“

Ketvirtadienis

8 pamoka

115

I–IV

J. Cicėnas

5.

Rankdarbių būrelis „Kuparėlis“

Trečiadienis

7, 8 pamokos

16

5–8

J. Dervinienė

 

6.

Jaunųjų matematikų būrelis

Antradienis

7 pamoka

209

5–6

J. Mackevičienė

7.

Judrieji žaidimai

Pirmadienis

8 pamoka

Sporto salė

5–8

A. Miačin

8.

Sporto klubas

Ketvirtadienis

17.00–18.00

Penktadienis

7 pamoka

Sporto salė

I–IV

A. Miačin

9.

Muziejininkų būrelis

Penktadienis

6 pamoka

104

6 a, 6 b

M. Niparavičienė

10.

Dailininkų dirbtuvės

Pirmadienis

7 pamoka

 218

5–8, I–II

D. Nikitina

11.

Sporto klubas

Trečiadienis

17.00–18.00

Sporto salė

8–IV

D. Ramanauskienė

12.

 Drožinėjimo paslaptys

 Trečiadienis

8 pamoka

18

5–8

 R. Žilinskas

13.

Savanorystės keliu

Pirmadienis

7 pamoka

222

5

L. Viskačkaitė

  

Lavinamųjų ir socialinių įgūdžių klasių mokiniams

Eil.

Nr.

Neformaliojo švietimo programos pavadinimas

Laikas

Vieta / klasė

Klasė

Vadovas

1.

 „Kino klubas“

Penktadienis

 6 pamoka

14

SĮU

 N. Frolova

2.

Žingsnis po žingsnio

Trečiadienis

2 pamoka

111

 SĮU

J. L. Kukianienė

3.

„Linksmasis orkestras“

Ketvirtadienis

6 pamoka Penktadienis

  5 pamoka

14

 

SĮU

7–10

 5–6

N. Matyskina

4.

„Muzikinė logoritmika“

Pirmadienis

5 pamoka

14

1–4

N. Matyskina

5.

 „Jogos pagrindai“

Trečiadienis

      6 pamoka

Sporto salė

1–4

 L. Polikarpova

6.

Vaikai – gyvūnų draugai

Antradienis

5 pamoka

Muz.

salė

5–6

L. Polikarpova

7.

Muzikinė logoritmika

Pirmadienis

5 pamoka

      14

1-4

L. Polikarpova

8.

Eko draugiški

Pirmadienis

6 pamoka

14

7-10

L. Saltanova


 

  • Elektroninis dienynas
  • Office 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
4. 10.55 – 11.40
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.50 – 15.35