Darbuotojų sąrašas

VISAGINO „VERDENĖS“ GIMNAZIJOS DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

Pedagoginiai darbuotojai

Vardas

Pavardė

Pareigos

Elektroninis paštas

Ilona

Alistratova

mokytoja

ilona.borina@vvg.lt

 Rimvyda

Ardamakovaitė

mokytoja

rimvyda.ardamakovaite@vvg.lt

 Inga

Aukštuolytė Pužienė

mokytoja

inga.aukstuolyte-puziene@vvg.lt

Vilma

Balčiūnienė

logopedė

vilma.balciuniene@vvg.lt

 Auksė

Baušytė

mokytoja

aukse.bausyte@vvg.lt  

 Irena

Bikulčiūtė

mokytoja

irena.bikulciute@vvg.lt

 Inga

Bilinskienė

mokytoja

inga.bilinskiene@vvg.lt  

 Dalia

Burneikaitė

mokytoja

dalia.burneikaite@vvg.lt  

 Jonas

Cicėnas

mokytojas

jonas.cicenas@vvg.lt  

 Inga

Cicėnienė

mokytoja

inga.ciceniene@vvg.lt

 Olga

Černis

direktorė

olga.cernis@vvg.lt  

Jelena

Čugunova

mokytoja

jelena.cugunova@vvg.lt

 Rimantas

Damaška

mokytojas

rimantas.damaska@vvg.lt  

 Jolita

Dervinienė

mokytoja

jolita.derviniene@vvg.lt  

 Natalja

Frolova

mokytoja

natalja.frolova@vvg.lt

Aušra

Gigelevičienė

mokytoja

ausra.gigeleviciene@vvg.lt  

Gintarė

Guiskienė

Spec. pedagogė

gintare.guiskiene@vvg.lt

Jūratė

Jankevičienė

mokytoja

jurate.jankeviciene@vvg.lt  

Lijana

Jatkevičienė

mokytoja

lijana.jatkeviciene@vvg.lt

 Eugenija

Kazėnienė

mokytoja

eugenija.kazeniene@vvg.lt  

 Valė

Kazlionkaitė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

vale.kazlionkaite@vvg.lt

 Jūra Loreta

Kukianienė

mokytoja

juraloreta.kukianiene@vvg.lt

 Vida

Kumpienė

mokytoja

vida.kumpiene@vvg.lt

 Aliona

Kurpienė

mokytoja

aliona.kurpiene@vvg.lt  

Jelena

Kurganskaja

mokytoja

jelena.kurganskaja@vvg.lt

Juliia

Liubetska

mokytoja

juliia.liubetska@vvg.lt

 Jalizoveta

Mackevičienė

mokytoja

jalizoveta.mackeviciene@vvg.lt  

 Daiva

Maldžiuvienė

mokytoja

daiva.maldziuviene@vvg.lt  

 Natalia

Matyskina

mokytoja

natalia.matyskina@vvg.lt  

Aleksej

Miačin

mokytojas

aleksej.miacin@vvg.lt  

 Aldona

Mikštienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

aldona.mikstiene@vvg.lt  

 Diana

Naglinskienė

mokytoja

diana.naglinskiene@vvg.lt

Lina

Navickienė

mokytoja

lina.navickiene@vvg.lt  

Dovilė

Nikitina

mokytoja

dovile.nikitina@vvg.lt  

 Marytė

Niparavičienė

mokytoja

maryte.niparaviciene@vvg.lt  

Elina

Noskova

mokytoja

elina.noskova@vvg.lt  

 Aldona

Petrauskienė

mokytoja

aldona.petrauskiene@vvg.lt  

 Larisa

Polikarpova

mokytoja

larisa.polikarpova@vvg.lt  

 Vaiva

Radzevičienė

mokytoja

vaiva.radzeviciene@vvg.lt  

 Valentinas

Radzevičius

mokytojas

valentinas.radzevicius@vvg.lt  

 Dana

Ramanauskienė

mokytoja

dana.ramanauskiene@vvg.lt  

 Lilija

Ramanauskienė

mokytoja

lilija.ramanauskiene@vvg.lt

 Jolanta

Sadauskienė

mokytoja

jolanta.sadauskiene@vvg.lt  

Liudmila

Saltanova

mokytoja

liudmila.saltanova@vvg.lt

 Danguolė

Savičienė

mokytoja

danguole.saviciene@vvg.lt  

 Daiva

Šarkienė

psichologė

daiva.sarkiene@vvg.lt  

Aurelija

Šinkūnienė

mokytoja

aurelija.sinkuniene@vvg.lt   

 Jūratė

Šoliūnaitė Pavilionienė

mokytoja

jurate.soliunaite-pavilioniene@vvg.lt  

 Laura

Viskačkaitė

socialinė pedagogė

laura.viskackaite@vvg.lt  

 Saulius

Valiūnas

mokytojas

saulius.valiunas@vvg.lt  

Jolanta

Žemaitienė

mokytoja

jolanta.zemaitiene@vvg.lt  

 Rolandas

Žilinskas

mokytojas

rolandas.zilinskas@vvg.lt  

 

Kiti darbuotojai

Vardas

Pavardė

Pareigos

Elektroninis paštas

Tatjana

Bordijan

valytoja

tatjana.bordijan@vvg.lt

 Inga          

Daunienė

mokytojo padėjėja

inga.dauniene@vvg.lt

Ala

Gonschak

valytoja, kiemsargė

ala.gonschak@vvg.lt

Jelena

Gustaitienė

mokytojo padėjėja

jelena.gustaitiene@vvg.lt

Sergej

Jevsejenko

santechnikas

sergej.jevsejenko@vvg.lt

Jevgenij

Juchnovskij

santechnikas

jevgenij.juchnovskij@vvg.lt

 Inga           

Jurkinienė

mokytojo padėjėja, budėtoja-rūbininkė

inga.jurkiniene@vvg.lt

Lina

Jusienė

budėtoja-rūbininkė

lina.jusiene@vvg.lt

Diana

Kalentjeva

buhalteris

diana.kalentjeva@vvg.lt

Irina

Kliučnikova

virėja

irina.kliucnikova@vvg.lt

Valentina

Kočegarova

valytoja

  valentina.kocegarova@vvg.lt

Aliona

Lapteva

vyriausia buhalterė

aliona.lapteva@vvg.lt

Nijolė

Lavruvjanec

virėja

nijole.lavruvjanec@vvg.lt

Asta

Mačėnienė

ūkio padalinio vadovė

asta.maceniene@vvg.lt

 Edita        

Mardosaitė

mokytojo padėjėja

edita.mardosaite@vvg.lt

 Inga         

Mardosienė

mokytojo padėjėja

inga.mardosiene@vvg.lt

Marija

Milevič

kasininkė, valytoja

marija.milevic@vvg.lt

Giedrius

Misiūnas

kompiuterijos inžinierius

giedrius.misiunas@vvg.lt

Anatolij

Pavlov

kiemsargis

anatolij.pavlov@vvg.lt

Lena

Peradze

archyvarė

lenaperadze@gmail.com

Daiva

Perlienė

valytoja

daiva.perliene@vvg.lt

Teresa

Petrovskaja

valytoja

teresa.petrovskaja@vvg.lt

Arūnas

Plungė

elektrikas

arunas.plunge@vvg.lt

Irina

Poderačiova

valytoja

irina.poderaciova@vvg.lt

Liudmila

Pupin

virtuvės pagalbinė darbininkė

liudmila.pupin@vvg.lt

Regina

Selina

valytoja

regina.selina@vvg.lt

Galina

Sizonenko

virėja

galina.sizonenko@vvg.lt

Marija

Sodėnienė

laborantė

marija.sodeniene@vvg.lt

Veronika

Stunžienė

mokytojo padėjėja

veronika.stunziene@vvg.lt

Danutė

Svidinskaitė

raštinės administratorė

danute.svidinskaite@vvg.lt

 Ana            

Špakova

mokytojo padėjėja

 ana.gudimova@vvg.lt

 Danguolė   

Šumanaitė

mokytojo padėjėja

danguole.sumanaite@vvg.lt

Andžela    

 Trubovič   

mokytojo padėjėja

andzela.trubovic@vvg.lt   

Vida

Vikonytė

bibliotekos vadovė

vida.vikonyte@vvg.lt  

Natlja

Volodzko

vyriausioji virėja

natalja.volodzko@vvg.lt

Iraida

Zyk

valytoja

iraida.zyk@vvg.lt

 

  • Elektroninis dienynas
  • Office 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
7. 14.00 – 14.45
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.50 – 15.35
Iki žiemos atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.