Informacija važinėjantiems mokykliniais autobusais

  • Paskelbė : Jūratė Šoliūnaitė Pavilionienė
  • Paskelbta: 2019-08-29
  • Kategorija: Aktualijos

Mokykliniais autobusais važinėjančių mokinių dėmesiui!

Skelbiame mokyklinių (geltonųjų) autobusų tvarkaraščius rugsėjo 1 d. iš kaimo vietovių į gimnaziją ir atgal (MOKYKLINIO AUTOBUSO IVECO 50C15 bei  MOKYKLINIO AUTOBUSO VOLKSWAGEN CRAFTER ).


Taip pat informuojame, kad šitie autobusai per „Žinių festivalį" kursuos po miestą (ratu) iki stadiono nuo 12.30 iki 17.00 val. kas 15 minučių.


Primename, kad  rugsėjo 2–6 d. mokykliniai autobusai į gimnaziją ir po pamokų atgal važiuos pagal praėjusiųjų (2018–2019 m. m.) mokslo metų tvarkaraščius. 

Iki rugsėjo 2 d. važinėjantys mokiniai (jų tėvai, globėjai, rūpintojai) privalo pateikti prašymus (yra parengta forma) ir pateikti klasių auklėtojams dėl mokinių pavėžėjimo iš kaimo vietovių ir atgal.
                               

Darnaus darbo ir saugių kelionių naujais mokslo metais! 

MOKYKLINIO AUTOBUSO IVECO 50C15,
VALSTYBINIS NR. JZU 197 KURSAVIMO TVARKARAŠTIS 2019-09-01

  1. TVARKARAŠTIS IŠ KAIMO VIETOVIŲ Į ŠVIETIMO ĮSTAIGAS

Eil. Nr.

Autobuso maršrutas

Autobuso išvykimo laikas

1.

Švikščionių kaimas

11:30

2.

Čepukų kaimas

11:40

3.

Bieniūnų (Rudžių) kaimas

11:45

4.

Rimšės kaimas

11:50

5.

Stašionių kaimas

11:55

6.

Magūnų kaimas

12:00

7.

S.b. “Pavasaris“

12:02

8.

Visagino m. stotelė “Turgus” (stotelė „Gerosios vilties“ vid. mokyklos pusėje)

12:07

9.

Visagino m. stotelė „Kosmoso“

12:10

10.

Visagino „Verdenės“ gimnazija

12:13

11.

Visagino m. stotelė „Biblioteka“

12:16

12.

Visagino m. „Žiburio“ pagrindinė mokykla

12:25

  1. TVARKARAŠTIS IŠ ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ Į KAIMO VIETOVES

Eil. Nr.

Autobuso maršrutas

Autobuso išvykimo laikas

  1.  

Tarpmiestinė autobusų stotelė (prie savivaldybės)

17:00

  1.  

Visagino m. stotelė “Turgus” (stotelė „Gerosios vilties“ vid. mokyklos pusėje)

17:05

  1.  

Visagino m. stotelė „Kosmoso“

17:08

  1.  

Visagino „Verdenės“ gimnazija

17:11

  1.  

Visagino m. stotelė „Biblioteka“

17:14

  1.  

Visagino m. „Žiburio“ pagrindinė mokykla

17:23

  1.  

S.b. “Pavasaris“

17:28

  1.  

Magūnų kaimas

17:30

  1.  

Stašionių kaimas

17:35

  1.  

Rimšės kaimas

17:40

  1.  

Bieniūnų (Rudžių) kaimas

17:45

  1.  

Čepukų kaimas

17:50

  1.  

Švikščionių kaimas

18:00

MOKYKLINIO AUTOBUSO VOLKSWAGEN CRAFTER,
VALSTYBINIS NR. JHC 646 KURSAVIMO TVARKARAŠTIS NUO 2019-09-01

I. TVARKARAŠTIS IŠ KAIMO VIETOVIŲ Į VISAGINO ŠVIETIMO ĮSTAIGAS

Eil.

Nr.

Autobuso maršrutas

Autobuso
išvykimo laikas

1.

Dūkšto kaimas

11:00

2.

Kaniukų kaimas

11:05

3.

Griškiškės kaimas

11:30

4.

Rimšės kaimas

11:55

5.

Stašionių kaimas

12:00

6.

Beržininkų kaimas

12:05

7.

Magūnų km.

12:08

8.

S.b. „Vyšnia“

12:10

9.

Energėtikų stotelė

12:15

10.

Visagino „Verdenės“ gimnazija

12:20

11.

Visagino m. stotelė “Turgus” (stotelė „Gerosios vilties“)

12:30

II. TVARKARAŠTIS IŠ VISAGINO ŠVIETIMO ĮSTAIGAS Į KAIMO VIETOVES

Eil.

Nr.

Autobuso maršrutas

Autobuso
išvykimo laikas

    1.

Tarpmiestinė autobusų stotelė (prie savivaldybės)

17:00

2.

Visagino m. stotelė “Turgus” (stotelė „Gerosios vilties“)

17:05

3.

Visagino „Verdenės“ gimnazija

17:15

4.

S.b. „Vyšnia“

17:25

5.

Magunų km.

17:27

6.

Beržininkų kaimas

17:30

7.

Stašionių kaimas

17:35

8.

Rimšės kaimas

17:40

9.

Griškiškės kaimas

18:05

10.

Kaniukų kaimas

18:30

11.

Dūkšto kaimas

18:35

Iškilus klausimams, skambinti:

  • Visagino rekreacijos paslaugų centro atsakingam už mokinių pavėžėjimo organizavimą darbo telefonu (8 386) 60 213 nuo 8:00 val. iki 17:00 val. – Dina Arabej;
  • Visagino rekreacijos paslaugų centro mokyklinio autobuso Iveco Daily, valstybinis Nr. JZU197, vairuotojui Anatolijui Dobrianskiui, mobilus telefonas 8 655 14303.

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
3. 09.50 - 10.35
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 11.55 - 12.40
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30