„Baltijos jūros projektas – galimybė mokytis ir mokyti“

Jau ketvirtus metus mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja tarptautiniame Baltijos jūros projekte. Šis projektas skatina mokinius ne tik domėtis savo krašto gamta, ją pažinti, bet ir dalytis žiniomis bei patirtimi su savo bendraamžiais. Patys aktyviausi ir stropiausi projekto dalyviai kviečiami į vasarą organizuojamą stovyklą, kurioje šiais metais laiką leido ir daug apie pelkes sužinojo 6 b klasės mokinės Evelina Vainiūtė ir Violeta Navickaitė. Savo žiniomis ir patirtimi jos dalijosi su 1 b ir 2 a klasių mokiniais 2018 m. lapkričio 23 d. organizuotoje atviroje pamokoje.

Atviroje pasaulio pažinimo pamokoje „BJP – galimybė mokytis ir mokyti. Praktinės veiklos „Pažintis su aukštapelke“ pristatymas“ mokiniai stebėdami trumpus filmus ir pateiktis išsiaiškino, kaip susidaro aukštapelkės, kokie čia augalai ir gyvūnai. Šeštosios klasės mokinės papasakojo apie tyrinėjimus vasaros stovykloje. Atlikdami praktinę užduotį mokiniai įtvirtino įgytas žinias.

Ar pamoka pavyko? Į šį klausimą atsakė patys mokiniai. Vaikams buvo įdomu sužinoti, iš kur atsirado pelkė, patiko žiūrėti trumpus filmus, klausyti šeštokių pasakojimo, liesti kiminus ir ragauti spanguolių, piešti gyvūnėlius, augalus ir apgyvendinti juos pelkėje.

Po pamokos Baltijos projekto dalyviai nusifotografavo atminimui.