Projekto darbo grupės antrasis susitikimas

• Paskelbta: 2017-08-09
  • Kategorija: Interreg

Antrasis projekto „Poilsio ir ugdymo aplinkos kūrimas specialiųjų poreikių vaikams Lietuvoje ir Latvijoje, siekiant gerinti gyvenimo kokybę/ ADD ME“ darbo grupės susitikimas

2017 m. rugpjūčio 10 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijoje įvyko Tarptautinio projekto „Poilsio ir ugdymo aplinkos kūrimas specialiųjų poreikių vaikams Lietuvoje ir Latvijoje, siekiant gerinti gyvenimo kokybę/ ADD ME“ darbo grupės antrasis susitikimas. Projektas skirtas naujų socialinių paslaugų, gerinant neįgaliųjų vaikų gyvenimo kokybę, kūrimui, investuojant į neįgaliems pritaikytą infrastruktūrą bei dalinantis įvairių tarptautinių darbų su neįgaliais metodais.  Projekto "ADD ME" /LLI-151 veiklos finansuojamos  pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą.

Susitikime dalyvavo Visagino „Verdenės“ gimnazijos bei Aleksandravo internatinės neįgaliųjų mokyklos darbo grupių, skirtų naujų edukacinių programų kūrimui, atstovai. Jie pristatė parengtų programų turinį, trukmę ir siekiamas kompetencijas bei aptarė pažangą kuriant edukacines programas. Mūsų gimnazijos parengtos neformalios edukacinės programos „Teatro edukacija“, „Lėlė liaudies pedagogikoje“ ir „Etnokultūros edukacinė programa“ jau išbandytos pirmos vasaros stovyklos metu, todėl pedagogai pristatė atnaujinimus ir korekcijas. Latvijos partneriai detaliai pristatė naują ilgalaikę užimtumo programą „Žemės ūkio veiklos pagrindinių įgūdžių formavimas“. Abu partneriai sutiko, kad parengtos programos įdomios, naudingos, ir nutarė jas dar kartą išbandyti antroje vasaros stovykloje, kuri vyks rugpjūčio 14−22 d. Aleksandravoje.  Šioje stovykloje dalyvaus 8 mūsų gimnazijos mokiniai.

Kitas partnerių darbo susitikimas planuojamas Dagdoje, Latvijoje, 2017 m. rugsėjo mėnesį.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio  turinį atsako Visagino „ Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Dėl papildomos informacijos apie projekto edukacines veiklas maloniai prašome kreiptis į R. Ardamakovaitę, el. p. rimvyda.ardamakovaite@sugardas.lt