Pirmą kartą Lietuvoje vyks didžiausia nuotolinė Mokslo metų pabaigos šventė

• Paskelbta: 2020-06-10
  • Kategorija: Kvietimai

DĖMESIO!

Kviečiame visus III–IV klasių mokinius bei gimnazijos mokinių aktyvą dalyvauti 2020 m. birželio 11 d. 14.00 val. vyksiančiame renginio transliavime Visagino kultūros centre „Sedulinos“ salėje (Vilties g. 5, Visagine ) arba „Draugystės“ kino salėje! Neužmirškime bendrųjų saugos ir etiketo reikalavimų karantino metu! Turiningos šventės!

Gimnazijos vadovai

Pirmą kartą Lietuvoje vyks didžiausia nuotolinė Mokslo metų pabaigos šventė

Socialinių mokslų kolegija, jaunimo judėjimas „Vibelift“ ir populiariausias naujienų portalas „Delfi” birželio 11 d. visus Lietuvos moksleivius kviečia pirmą kartą drauge atšvęsti mokslo metų pabaigtuves taip, kaip dar niekas nešventė!

Birželio 11 d. nuo 14 val. iki pat vakaro „Delfi TV” tiesioginės transliacijos metu skambės specialiai Lietuvos moksleiviams skirti žinomų Lietuvos žmonių sveikinimai, populiariausių Lietuvos atlikėjų muzikos kūriniai, taip pat bus rodomi specialiai šiam renginiui sukurti šokiai, performansai, išskirtiniai pasirodymai. „Kadangi dėl pandemijos Lietuvos moksleiviai mokslo metus baigs mokydamiesi namuose ir dėl renginių ribojimų neturės progos atšvęsti mokslo metų pabaigtuvių tradiciškai, Socialinių mokslų kolegija ir jaunimo judėjimas „Vibelift“, siekiantis įkvėpti jaunimą pozityviems pokyčiams, rado puikų sprendimą, kaip suartinti visus Lietuvos moksleivius ir sukurti jiems tikrą šventę. Pažadame, kad tai bus tikras šokio ir gero „vaibo” maratonas, skirtas pozityvumu ir gera nuotaika įveikti visus virusus“, - sakė jaunimo „Vibelift” idėjos autorė ir organizatorė, SMK bendraįkūrėja Gabija Skučaitė.

Lietuvos moksleivius nuotoliniu būdu sveikins Marijonas Mikutavičius, Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings, Gabija Skučaitė, Merūnas ir Erika Vitulskiai, Ieva Mackevičienė, Karolina Meschino, Algirdas Toliatas, Orijus Gasanovas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, Artur Swan, Viktorija Miškūnaitė, Eglė Jackaitė, Remigijus Žiogas, Rosita Čivilytė, Naglis Bierancas, Mindaugas Vidugiris, Natalija Bunkė, Viktorija Miškūnaitė, Edvardas Žičkus, Simona Nainė, Monika Liu, Paulius Mykolaitis - Paul de Miko, Donatas Montvydas, Benediktas Vanagas, Rimantas Kaukėnas, dr. Urtė Neniškytė, Toye Samson Abiodun, ir kiti. Taip pat moksleivius sveikins ir populiariausi Lietuvos jaunimo influenceriai Lina Talžūnaitė, Lukas Čestovas, Kornelija Miškeliūnaitė, Dejmukas, Edvinas Fruktas, Antanas Fit ir kiti. Specialiai mokslo metų pabaigtuvių proga muzikinius pasirodymus jaunimui dovanos „The Roop“, Jessica Shy, Niko Barisas, Vagelis, „8 kambarys“, Milėja Stankevičiūtė, Mantas Saukantas, Evita Cololo ir kiti. Nuotolinį renginį ves jaunimo judėjimo „Vibelift“ vadovas, grupės „120“ narys Dovydas Laukys ir atlikėjas Vilius Popendikis.

Specialiai mokslo metų pabaigtuvių proga muzikinius pasirodymus jaunimui dovanos „The Roop“, Jessica Shy, Niko Barisas, Vagelis, „8 kambarys“, Milėja Stankevičiūtė, Mantas Saukantas, Evita Cololo ir kiti. Nuotolinį renginį ves jaunimo judėjimo „Vibelift“ vadovas, grupės „120“ narys Dovydas Laukys ir atlikėjas Vilius Popendikis. Pagrindinė visų renginio dalyvių misija bus pasidalinti su moksleiviais įsimintiniausiais, gražiausias, jautriausiais ar net skaudžiausiais, bet, svarbiausia, pamokančiais, įkvepiančiais ir motyvuojančiais mokyklos laikų prisiminimais. Nuotolinio renginio metu jaunimas išgirs žinomų žmonių istorijas, kurios jiems padarė didelę įtaką ir nulėmė svarbiausius gyvenimo pasirinkimus.