Visagino „Verdenės“ gimnazija

Mokslo metų pabaigtuvės

  • Paskelbė : Jūratė Šoliūnaitė Pavilionienė
  • Paskelbta: 2026-06-08
  • Kategorija: Kvietimai

2026 m. birželio 12 d. mūsų gimnazijos 5–11 klasių mokiniai susirinko į mokslo metų pabaigtuves. Renginio metu buvo pasidžiaugta mokinių pasiekimais, aktyvia veikla, įteiktos padėkos ir palinkėta sėkmės ateityje.Linkime visiems mokiniams turiningų, saugių ir saulėtų vasaros atostogų, kupinų įspūdžių, naujų atradimų ir gerų emocijų. Tegul vasara suteikia jėgų, įkvėpimo ir gražių akimirkų, o rugsėjį visi sugrįžkime pailsėję ir pasiruošę naujiems iššūkiams!

Gražios vasaros ir smagių atostogų!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00—08.45
  • 2. 08.55—09.40
  • 3. 09.50—10.35
  • 4. 10.55—11.40
  • 5. 12.00—12.45
  • 6. 13.05—13.50
  • 7. 14.00—14.45
  • 8. 14.50—15.35