Projekto „Mokyklos eina“ rezultatai

• Paskelbta: 2021-03-05
  • Kategorija: Projektinė veikla

Verdenės‘ gimnazijos 5–8, I(9)–IV(12)  klasių mokiniai 2020 metų spalio mėn.  – 2021 metų vasario mėn. dalyvavo projekte „Mokyklos eina“, kurį įgyvendino UAB „Walk15“. Projektas  finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Mobiliosios programėlės „#walk15“ kūrėja – Lietuvos lengvosios atletikos čempionė Vlada Musvydaitė.
Projekto „Mokyklos eina“ tikslas – paraginti vaikus ir paauglius daugiau judėti, būti fiziškai aktyvesnius, fizinio aktyvumo veiklas pristatyti inovatyviais metodais.
Projekto metu mūsų gimnazijoje buvo įgyvendintos šios priemonės:

• Suformuluotas privatus mokyklos žingsnių iššūkis. Jo tikslas – skatinti mokinius kuo daugiau judėti ir, užsiregistravus naudingų žingsnių programėlėje „#walk15“,  nuo spalio  iki vasario mėnesio nueiti aplink Žemės rutulį.
  • Sukurta interaktyvi mokyklos trasa „VERDENĖS TAKAS“ (maršrutą numatė II (10)  klasės mokinė S. Vaikutytė ir fizinio ugdymo mokytoja D. Ramanauskienė). Į išmanųjį telefoną atsisiuntęs vaikščiojimo programėlę „#walk15“ trasą gali išbandyti kiekvienas.
  • Organizuota sveikatinimo paskaita, kurią vedė Lietuvos sporto universiteto profesorius Arūnas Emeljanovas. Paskaita apie fizinį aktyvumą ir vaikščiojimo naudą suteikė naujų žinių apie judėjimo būtinumą.
  • Atlikti testai. Mokiniai, dalyvavę projekte, atliko testus, susijusius su „VERDENĖS TAKO“ trasos objektais.

Džiaugiamės verdeniečių aktyvumu ir sveikiname visus, kurie turėjo valios ir jėgų siekti užsibrėžto tikslo - JUDĖTI! Daugiausia žingsnių nuėję mokiniai bus apdovanoti projekto organizatorių prizais.
I vietą laimėjo Nikita Kobzev, 7 a klasės mokinys,
II vieta skirta Jurijui Filipovičiui, 7 a klasės mokiniui,
III vieta atiteko Julijai Jakovickajai, I (9) klasės mokinei.

Prizai jau gauti ir bus įteikti, kai susitiksime gimnazijoje. Mokiniai, kurie aktyviai dalyvavo projekte, bus pavaišinti organizatorių atsiųstais labai skaniais obuoliais...
Dėkojame visai projekto ,,Mokyklos eina“ komandai, sėkmingai įgyvendinusiai numatytas veiklas.

Projektas baigėsi. Tikime, kad įgyti įgūdžiai skatins mus ir ateityje būti aktyvius, daugiau judėti!