„Maltiečių sriuba 2017“ Visagine

• Paskelbta: 2017-12-05

„Maltos ordino“ organizuojama paramos akcija „Maltiečių sriuba 2017“ Visagine!

Maltos ordino ištakos siekia 1048 metus, kai Šventąją Žemę lankantys krikščionys įgijo leidimą Jeruzalėje statyti bažnyčią, konventą ir ligoninę, kuri rūpintųsi atvykstančiais piligrimais. Tada susikūrė vienuoliška Šv. Jono bendruomenė, vėliau tapusi  viena didžiausių pasaulinių pagalbos organizacijų.
Visaginas šiemet jau vienuoliktą kartą prisidėjo prie maltiečių organizuojamos  paramos akcijos „Maltiečių sriuba 2017“. Gruodžio 10 dieną Santarvės aikštėje  Visagino „Verdenės“ gimnazijos tikybos mokytoja Diana Naglinskienė su gausiu mokinių būriu kvietė visus visaginiečius ne tik pasivaišinti gardžia karšta sriuba, bet ir paaukoti Visagino miesto senoliams. Visos surinktos lėšos bus skirtos garbaus amžiaus žmonėms , kuriais niekas nesirūpina, o patys savimi jie  pasirūpinti negali.
Visagino miesto Maltos ordino savanorė Diana Naglinskienė nori padėkoti visiems paaukojusiems: taria nuoširdų ačiū Visagino savivaldybės merei Daliai Štraupaitei, Lietuvos kariuomenės KASP 8 R daliniui, kuris visada padeda organizuoti Maltiečių sriubą Visagine, Visagino „Verdenės“ gimnazijos direktorei Elvyrai Telksnienei už nuolatinę paramą, gimnazijos valgyklos darbuotojų kolektyvui už gardžią sriubą, jauniesiems savanoriams ir mokytojoms Daivai Maldžiuvienei  ir Jelenai Čugunovai.
Kalėdinės sriubos tikslas  atkreipti dėmesį į šalia esančius, skurdžiai gyvenančius, vienišus garbingo amžiaus žmones. Juk jiems reikalinga globa ir dėmesys, o mes norime ir galime jiems padėti. Tikimės, kad aprūpinti senoliai džiugiai pasitiks Šv. Kalėdas!