2 a klasės išvyka į Anykščius

 • Paskelbė : Jūratė Šoliūnaitė Pavilionienė
 • Paskelbta: 2018-10-21
 • Kategorija: Renginiai

Auksaspalvis ruduo pakvietė antrokus į pažintinę kelionę po Anykščių kraštą. Jau pasiruošimo laikotarpiu vaikai nerimavo – kuo greičiau norime pažinti Anykščių kraštą ne tik per kompiuterio ekraną, bet ir keliaudami, prisiliesdami prie šio krašto grožybių.
Išvyka prasidėjo nuo Arklio muziejaus. Gidas įdomiai pasakojo apie žirgų veisles, jų tarpe ir apie lietuviškąjį – žemaituką. Vaikai sužinojo, koks svarbus arklys buvo senovėje žmogaus gyvenime, ūkio darbuose, ginant savo kraštą nuo priešų. Ilgai vaikai stovėjo ir prie stendo, kuriame parodoma, kaip pagal arklio ausis galia spręsti apie jo nuotaiką. Arklio muziejaus kieme arklys Dobilas vežiojo lapus. Vaikai pribėgę prie jo tuojau nustatė jo nuotaiką ir arklį pavaišino obuoliais.
Arklio muziejuje mokiniai susipažino su senovės lietuvių amatais – audėjo, kalvio, puodžiaus.  Atsisveikindami su Arklio muziejumi vaikai smagiai pasivažinėjo arklio traukiamu vežimu.
Savo dydžiu Puntuko akmuo sužavėjo vaikus. Dar labiau intrigavo pakilimas ir pasivaikščiojimas Medžių lajų taku. Rudeniškos medžių lapų spalvos traukė akį. Bandėme skaičiuoti ir medžių rūšis, kurias matėme eidami Lajų taku. Buvome susitarę dar klasėje – kai tik užkopsime į Lajų taką – garsiai garsiai visi kartu sušuksime. Aidas turėtų skambėti toli toli. Taip ir buvo. Nuo Lajų tako bokšto atsivėrė ir labai graži Anykščių krašto panorama.
Apverstas namas – tikras jėgų ir emocijų išbandymas! O jau kalbėti apie vasaros rogučių  trasą... Smagu įveikti baimę, smagu su draugais patirti smagių nuotykių.
Išvykos nuotraukos dar ilgai primins pažinimo džiaugsmo nuotaikas.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pertrauka
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.50 – 10.35
 • 4. 10.55 – 11.40
 • 5. 12.00 – 12.45
 • 6. 13.05 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.45
 • 8. 14.50 – 15.35