Mokslo ir žinių dienos šventė

• Paskelbta: 2022-09-01
  • Kategorija: Renginiai

Pražydus soduose jurginams, kardeliams ir astrams ateina suvokimas, kad tai mums yra paskutinė išeinančios vasaros dovana. Šaltos ryto rasos, nusidriekusios voratinklių gijos ir rūko patalai nepalieka abejonių, kad į mūsų miestą tyliai ateina ruduo, kurį šiandien visi kartu pasitinkame gimnazijos kiemelyje.

Rugsėjo 1-oji tradiciškai skelbia naujų mokslo metų pradžią. Vėl gimnazija prisipildys šurmulio, vėl koridoriuose ir klasėse skardės vaikų juokas, o į pamokas šauks mokyklinis skambutis. Viskas vėl ir vėl pasikartos: dvyliktokai ims ruoštis egzaminams, nedrąsiai kelionę po mokslo ir žinių šalį pradės pirmokai ir gimnazijos naujokai, kitų klasių mokiniai džiaugsis nerūpestinga vaikyste...

Mieli mokiniai, tėveliai, gerbiami gimnazijos svečiai, džiugu matyti jus, atėjusius kartu su mūsų pedagogine bendruomene švęsti Mokslo ir žinių dieną. Sveikinu jus su prasminga švente ir linkiu visiems besimokantiems sėkmingų mokslo metų, nors sėkmė, kaip žinia, lydi tik darbščius žmones. Tad mokykitės kasdien stropiai ir atsakingai, tuomet jūsų mokymosi rezultatai džiugins jus pačius, garsins ne tik mūsų gimnaziją, bet ir mūsų miestą.

Tikime jumis, tikime mokytojais ir patikiname, kad bus dedamos visos pastangos, kad kiekvienam gimnazijoje būtų saugu ir gera.

Taigi, verdeniečiai, sėkmingo jums starto, lengvų, smagių, įdomių mokslo metų.