8 b klasės mokinių kelionė prie Baltijos jūros

 • Paskelbta: 2023-06-20
 • Kategorija: Renginiai

Kai vasaros šiluma skverbiasi pro gimnazijos langus, išsėdėti pamokose mokiniams gana sudėtinga. Kaip bebūtų keista, būtent tokiomis akimirkomis ir gimsta puikios idėjos, pavyzdžiui- organizuoti ugdymą kitose erdvėse.  Pasitarę su klasės vadove, mes,  8 b klasės mokinai, taip ir padarėme - nusprendėme leistis į 2 dienų kelionę prie Baltijos jūros.

Išvykome birželio 12 d.  labai anksti ryte, nes pakeliui mūsų laukė intriguojantį edukacija Kretingalės seniūnijoje šalia Letūkų kaimo esančiuose Babilono soduose. Prieš kelionę težinojome, kad Babilono sodai – žymiausių pasaulio pastatų miniatiūrų parkas. Atvykę į užsiėmimo vietą dalyvavome edukacijoje „21 pasaulio stebuklas“ ir per valandą apkeliavome Europos, Azijos, Afrikos, Amerikos bei Australijos žemynus. Gidė mums pasakojo apie skirtingus pastatus: Big Beną, Eifelio bokštą, Pizos bokštą, Londono Tauerio tiltą, Sidnėjaus operos teatrą, romantiškąjį Trevi fontaną, Londono tiltą, Berlyno Brandenburgo vartus ir Triumfo arką, Tadžmahalą, Koliziejų, Didžiąją kinų sieną, Cheopso piramidę, Kabančiuosius Babilono sodus ir kitus. Likusį laiką savarankiškai vaikščiojome po parką ir domėjomės pastatais. Visus labiausiai stebino ir žavėjo smulkios miniatiūrų detalės. Vėliau susirinkome kupole ir pasidalinę į grupes sprendėme kryžiažodį. Kol dirbome, gidė mus vaišino šilta arbata, o atsisveikinimui padovanojo po saldžią dovanėlę. Nuostabus integruotas geografijos, istorijos ir architektūros užsiėmimas! 

Po edukacijos Babilono soduose keliavome į nakvynės vietą Palangoje. Apsistoję ir papietavę visi kartu išėjome prie jūros, kur smagiai leidome laiką: žaidėme tinklinį, deginomės, maudėmės šaltoje Baltijos jūroje, statėme smėlio pilis ir labai daug bendravome įvairiomis temomis… Grįžę iš paplūdimio ir pavalgę poilsiavietės virtuvėlėje pasigamintą skanią vakarienę, visi kartu ėjome palydėti saulės, pasivaikščioti po vakarinę Palangą.

Birželio 13 dienos rytas prasidėjo nuo skanių bendrų pusryčių poilsiavietėje, po kurių iškeliavome į kūrybinį užsiėmimą-edukaciją apie Baltijos gintarą ir magnetuko gamybą. Tautodailininkas Gintaras Eidukas mus supažindino su gintaro susidarymo istorija, papasakojo apie gintaro spalvas, turėjome galimybę apžiūrėti gintaro inkliuzus, mokėmės atpažiti tikrą gintarą. Kūrybinio užsiėmimo metu kiekvienas pasigamino suvenyrą su gintaru - magnetuką ant šaldytuvo, turėjome galimybę nusipirkti ir įvairių suvenyrų su gintaru: apyrankių, raktų pakabukų, karoliukų ir kt. Likusią birželio 13 dienos dalį iki vakaro praleidome pasivaikščiodami po Palangą ir leisdami laiką paplūdimyje - oras buvo nuostabus. 

Namo grįžome lengvai pavargę, bet kupini nepakartojamų įspūdžių ir planuodami kitą klasės kelionę.

Dėkojame išvyką organizavusioms ir mokinius kelionėje  lydėjusioms klasės vadovei Jelenai Čugunovai ir anglų kalbos mokytojai Ingai Aukštuolytei-Pužienei.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
8. 14.50 – 15.35
 • 1. 08.00 – 08.45
 • 2. 08.55 – 09.40
 • 3. 09.50 – 10.35
 • 4. 10.55 – 11.40
 • 5. 12.00 – 12.45
 • 6. 13.05 – 13.50
 • 7. 14.00 – 14.45
 • 8. 14.50 – 15.35