Nojus Marcinkevičius pateko į geriausiųjų Visagino mokinių dešimtuką

• Paskelbta: 2020-05-27
  • Kategorija: Sveikinimai

Kaip ir kasmet,  Visagino savivaldybė pagerbė  aukščiausiais įvertinimais bei svariausiais laimėjimais Visaginą garsinančius mokinius. Nepaprastai malonu, kad į geriausiųjų Visagino mokinių dešimtuką pateko ir mūsų abiturientas – Nojus Marcinkevičius. Nojus daugelį metų dalyvauja meninio skaitymo konkursuose gimnazijoje bei mieste ir pelno prizines vietas. 2019 m. ir 2020 m. jis tapo Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninio turo I vietos laimėtoju.

Nuoširdžiai ir su džiaugsmu bei pasididžiavimu sveikiname Nojų su prasmingu įvertinimu!

Kartu dėkojame lietuvių kalbos mokytojai A. Gigelevičienei, padėjusiai mokiniui  pasirengti  konkursui  ir pasiekti svarių laimėjimų, bei Nojaus tėveliams, palaikiusiems savo sūnų ir sudariusiems sąlygas jam tobulėti bei siekti sėkmės!
Pažymėtina, kad nurodytas nominanto laimėjimas – ne vienintelis jo pasiekimas. Nojus yra daugelio miesto ir gimnazijos renginių vedėjas. Laisvalaikiu domisi fotografija, organizuoja savo fotodarbų parodas, aktyviai dalyvauja projektuose. Tai liudija apie jo gebėjimą valdyti raiškų žodį, pastabumą ir talentą užfiksuoti bei  pateikti žiūrovui  meninį vaizdą fotografijoje.

Linkime Nojui prasmingų kūrybinių ieškojimų ir gražių atradimų, kurie džiugintų mus visus!

Plačiau apie renginį žr.