Gimnazija apdovanota  Aplinkosauginio švietimo fondo Žaliąja vėliava ir sertifikatu

• Paskelbta: 2020-06-19
  • Kategorija: Gamtosauginė mokykla

Jau dešimtus metus mūsų gimnazija dalyvauja Gamtosauginių mokyklų programoje. 2019–2020 mokslo metais veikėme pagal patvirtintą 7 žingsnių metodiką. Į aplinkosauginę veiklą įsitraukia visa gimnazijos bendruomenė: mokiniai, tėvai, darbuotojai.
Šiais mokslo metais buvo susitelkta į aplinkos tobulinimą, mokinių iniciatyvų skatinimą,  ekologinių idėjų sklaidą miesto bendruomenei. Mokslo metus pradėjome tradiciniu tapusio tarptautinio projekto „Oranžinio traukinio kelionė“ veiklomis.2019 m. rugsėjo 20 dieną įsijungėme į „Darom“ organizuojamą Pasaulinės tvarkymosi dienos („World cleanap day“) sąspietį.
Gamtosauginių mokyklų veiklai labai svarbu įvertinti savo veiklos pokyčius: kiek galime sutaupyti elektros energijos, sumažinti susidarančių atliekų kiekį, pakartotinai panaudoti daiktus. Šiais mokslo metais tam ir skyrėme didžiausią dėmesį. Aktyviausi mūsų veikloje buvo 7 a klasės mokiniai, gimnazijos prezidentė Rugilė Ledzinskaitė, I g klasės mokinė Simona Vaikutytė,  gamtosauginio komiteto pirmininkas Ernest Tretjakov, pradinių klasių mokytoja Danguolė Savičienė ir jos auklėjami 3 a klasės mokiniai bei dailės mokytoja Aldona Šakėnienė.
Nors nemažą dalį  planuotų veiklų sustabdė karantinas, tačiau pradėtus darbus tęsime rudenį.
Už šių mokslo metų gamtosauginę veiklą mūsų gimnazija apdovanota  Aplinkosauginio švietimo fondo Žaliąja vėliava ir sertifikatu.

Kviečiame nepamiršti, kad suteiktas vardas „Gamtosauginė mokykla“ įpareigoja ir atostogų metu elgtis atsakingai. Linkime visiems sėkmingos, saugios, pilnos įspūdžių vasaros.