Kūrybinių darbų konkurse tarp nugalėtojų mūsų gimnazijos mokinė

• Paskelbta: 2020-08-28
  • Kategorija: Pasiekimai

Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkursą „Dviratis mano draugas“ organizavo Lietuvos automobilių klubas ir pramogų kompleksas „Kaunakiemio pramogos“ (Vilko kartodromas). Konkurso partneris – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkurso tikslas – lavinti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus, atkreipiant dėmesį į savo, kaip eismo dalyvio, saugumą. Konkurse dalyvavo bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 ir 5–8 klasių mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų. Mokiniai kūrė eilėraščius ir piešė plakatus. Iš daugiau nei 200 atrinkta 14 originaliausių eilėraščių ir 15 plakatų.

Konkurse dalyvavo ir penki mūsų gimnazijos 3 a klasės mokiniai Livija Jatkevičiūtė, Aida Tijūnaitė, Paulius Satkūnas, Adriana Kanavolaitė, Liana Lovkytė (mokytoja Danguolė Savičienė). Adriana Kanavolaitė sukūrusi eilėraštuką apie dviratuką tapo konkurso nugalėtoja.

LR Seimo nario Gedimino Vasiliausko iniciatyva geriausi darbai rugpjūčio 17–31 dienomis eksponuojami LR Seimo rūmuose. Jų autoriai su mokytojais ir tėveliais rugpjūčio 25 d. buvo pakviesti į LR Seimo rūmus, kur nugalėtojams įteikti diplomai už dalyvavimą konkurse bei rėmėjų prizai, organizuota ekskursija po Seimo rūmus.

Adriana: „Labai didelį įspūdį paliko ekskursija po LR seimo rūmus. Ypač graži man pasirodė Kovo 11-osios salė, kurioje prezidentas sutinka užsienio šalių delegacijas. Įdomu buvo pamatyti, kokias dovanas įteikia kitų šalių svečiai mūsų šalies vadovams. Jos yra sudėtos lentynose ir visi seimo svečiai gali jas apžiūrėti. Buvo labai miela, kai parodoje pamačiau savo sukurtą eilėraštį. Patiko ir kitų vaikų darbeliai.“