Velykų mugė

• Paskelbta: 2019-04-20
  • Kategorija: Pranešimai

Lavinamosios klasės gimnazijoje daugumai yra tarsi „nežinoma žemė“. Dirbantiems čia – tai ir bendravimo džiaugsmas, ir meilė, ir viltis. Mūsų mokiniai pagal galimybes dalyvauja pamokose, atlieka įvairiausias užduotis. Tie, kurie negali kalbėti, save išreiškia piešdami, dainuodami, šokdami. Ypač visiems patinka bendros šventės:  Rugsėjo pirmosios, Rudenėlio, Naujųjų Metų, Vasario16- osios, Užgavėnių, Senio Besmegenio, Teatro dienos ir kt. Jau graži tradicija yra  Naujųjų Metų bei Velykų mugių organizavimas.
Balandžio 19 dieną gimnazijos lavinamosiose klasėse vyko  kasmetinė Velykų mugė. Jos organizatorė ir įkvėpėja – mokytoja  Natalja Matyskina. Visada aktyviai dalyvauja ir specialioji pedagogė Rimvyda  Ardamakovaitė. Joms talkina mokytojų padėjėjos, pagal galimybes ir  mokiniai.  Auksarankė Irina Ivanauskienė iš veltinio gamina paukštelius, proginius atvirukus.  Ryškūs įvairiaspalviai eksponatai, kurie traukte traukė akį, vertė atidžiai įsižiūrėti ir ką nors būtinai  įsigyti. Ko tik mugėje nebuvo! Ir ryškiaspalviai paukšteliai ir nuostabūs margučiai. Tai šen, tai ten kyšojo Velykų simbolio - kiškio - ausys. Puikavosi dailiai dekupažo technika išpuoštos dėželės, negalėjai nepastebėti išgražintų pieštukų, įvairiausių skirtukų knygoms, kvepiančių suvenyrų. Neįmanoma visko papasakoti. Gal todėl iš pat ryto  net mažiausieji mokiniai prašė tėvų keleto eurų. Vėliau pirko dovanėles mamai, tėčiui, sesutei…  Vyresnieji mokiniai reklamavo mugės gaminius, ragino pirkti. Mokytojos Nataljos Matyskinos žodžiais tariant, mokymasis parduoti, skaičiuoti pinigus yra gera praktinė gyvenimo pamoka mūsų mokiniams.
Į mugę atvyko ir svečių – ,,Gerosios vilties” progimnazijos ketvirtokai, kurie palaiko glaudžius ryšius su lavinamųjų klasių mokiniais. Draugai, apžiūrėję mugės gaminius, kai ką įsigiję, salėje kartu linksmai šoko, dainavo, bendravo. Velykų mugė baigėsi prie vaišių stalo.
Dabar laukiame svarbiausio momento – mokslo metų pabaigos, gražių trijų mokinių išleistuvių. Kviečiame pas mus atvykti, bendrauti, praturtinti tuo, kuo esate turtingi.