Kūrybinių darbų konkursas antikorupcijos tema

• Paskelbta: 2021-12-21
  • Kategorija: Pranešimai

Gruodžio 9 d. pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Šia proga tradiciškai Visagino savivaldybės antikorupcijos komisija kartu Visagino savivaldybės administracija organizavo kūrybinių darbų konkursą. Kaip ir kasmet, „Verdenės“ gimnazijos mokiniai aktyviai įsitraukė į šią veiklą.

Kuriant šalies ateitį, svarbu ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti juos aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, suprasti svarbiausius principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas. Mokytojų inicijuojami mokiniai atliko įvairius kūrybinius darbus ir atskleidė savo talentą pateikdami originalius piešinius ir brandžius rašinius antikorupcijos tema. Už dalyvavimą kūrybinių darbų konkurse visi mokiniai buvo apdovanoti kvietimais apsilankyti kino teatre ir pažiūrėti pasirinktą filmą – kvietimai įteikti 1a kl. mokiniams Aivarui Gramuntui ir Deividui Rutkauskui bei II kl. mokinėms Evelinai Bogdaškaitei ir Julijai Jakovickajai. Nugalėtojams konkurso organizatoriai skyrė „Pegaso“ leidyklos dovanų kuponus. Džiugu, kad šią nominaciją pelnė 1a kl. mokinės  Lada Diačenko ir Ieva Sovrun!
Dėkojame mokytojams, paskatinusiems mokinius ieškoti idėjų ir jas kūrybiškai pateikti konkursui.

Tikimės atkreipti mokinių dėmesį  į korupcijos problemos mastą ir neigiamas pasekmes bei paskatinti juos per kūrybą įsitraukti į mūsų šalies kūrimą be korupcijos.