Naktis gimnazijoje

• Paskelbta: 2018-04-17
  • Kategorija: Renginiai

Penktadienį,  13-ąją, kartais nutinka keisčiausių dalykų: netikėtai pridega pusryčių košė, iš rankų iškrinta ir dūžta mobilusis telefonas, ant šviesių marškinėlių užtiška burokėlių sriubos lašas,  ir daugybė kitų dalykų, kurių beveik nepasitaiko įprastomis dienomis. Tačiau to, kas penktadienį,  balandžio 13-ąją,  vyko ,,Verdenės“  gimnazijoje, nepavadinsi niekaip kitaip, tik pačiais tikriausiais burtais, magija. Vos pasibaigus pamokoms, mokyklos laiptines apraizgė voratinklių gijos, ant sienų nutūpė juodi voriukai,  aptemo gimnazijos langai,  ketvirto aukšto  fojė  atsirado skraidanti Hario Poterio šluota „Nimbus 2000“, antrajame aukšte  -  paskirstymo kepurė,  o trečiajame sužibo žibintai ir pradėjo amsėti trigalvis šuo.
Kas gi čia vyko?  I a  klasės gimnazistai  taip sumanė  kartu su visais atšvęsti Gimnazijos dieną ir  ,,Verdenę“  vienai nakčiai pavertė Hogvartsu – burtų ir kerėjimo mokykla, kurioje mokėsi bene žymiausias šių dienų burtininkas – Haris Poteris. O tuomet jau prasidėjo! 19 valandą  prie gimnazijos susirinko būrys moksleivių, pasiryžusių praleisti visą  naktį  mokykloje . Kiekvienas įeinantis  pro duris buvo paženklintas  Hario Poterio randu  – žaibu,  pavaišintas „visokio skonio pupelėmis“, galėjo įsiamžinti prie foto sienos, papuoštos Hogvartso herbu.
Burtai išties veikė, ne  linksmybės tęsėsi visą naktį.  Norintys sportuoti skubėjo į sporto salę,  ,,Counter Strike. 16 LAN“ gerbėjai buvo pakviesti į kompiuterinių žaidimų turnyrą,  mėgstantys ginčytis dalyvavo Debatų klubo surengtoje diskusijoje, filmų mėgėjai patogiai įsitaisė laikinai įrengtoje kino salėje, protingiausieji išbandė savo jėgas protmūšiuose, ramesnieji susibūrė meno dirbtuvėse. Viena veikla keitė kitą, pavargę ar tiesiog pabendrauti norintys moksleiviai užsukdavo į poilsio zoną, kur žaidė stalo žaidimus, sprendė kryžiažodžius, susiburdavo išgerti arbatos klasėse.   O kur dar beveik visą naktį šokti kvietusi diskoteka,  būrimo salonas, kuriame savo ateitį sužinoti kvietė iš Hogvartso atvykusi ir visus sužavėjusi burtų mokytoja Sibilė Treloni ( mokytoja Beata Gasiulytė)! Patys ištvermingiausieji paryčiais  bėgiojo po gimnaziją, dalyvaudami orientacinėse varžybose (pabandykite atspėti, ko pagal taisykles turėtų būti 22, o mūsų gimnazijoje yra 19, ir dar atlikti po jais aptiktą užduotį ), linksminosi improvizuodami arba ramiai snaudė žiūėdami labai baisų  siaubo filmą.
Naktis prabėgo labai greitai ir linksmai. Šį kartą  penktadienio, 13-osios, nesėkmės neišsipildė, atvirkščiai, ryte į namus besiskirstantys moksleiviai buvo pavargę, bet ,atrodo, laimingi. Juk turėjome puikią progą įsitikinti: mums gera būti  visiems kartu.