Intelektinis komandinis žaidimas „Europos kalbų labirintuose”

• Paskelbta: 2024-05-13
  • Kategorija: Renginiai

2024 m. gegužės 9 dieną „Verdenės“ gimnazijoje vyko intelektinis komandinis žaidimas „Europos kalbų labirintuose”, skirtas Europos dienai paminėti. Renginį organizavo ir jį vedė  užsienio (rusų) kalbos mokytoja metodininkė Jelena Čugunova.

Žaidime dalyvavo šešios Visagino miesto mokyklų devintokų komandos: „Bella Ciao“ (Ia kl.) ir „Labirkiniai“ (Ib kl.) iš „Verdenės” gimnazijos, „Championi“ (Ia kl.) ir „Winners“ (Ib kl.) iš „Atgimimo“ gimnazijos ir Visagino TVPMC devintokų komandos „Les Amis“ bei „Poliglotai“.

Žaidimas prasidėjo nuo komandų prisistatymų, kurių metu devintokai kalbėjo lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, lenkų kalbomis.

Viktorina, kurios metu mokiniai pasitikrino savo žinias, sumanumą ir bandė įveikti užduotis, vyko trimis turais: I turas – ,,Proto mankšta“, II turas –„Bendrieji klausimai“, o III žaidimo turas buvo muzikinis, būtent jis sukėlė daugiausia teigiamų emocijų mokiniams. Mokiniai turėjo atspėti, kokia kalba yra atliekamos Eurovizijos dainos.

Visos devintokų komandos pasirodė puikiai. I vietą pasidalino dvi komandos – „Verdenės“ gimnazijos „Labirkiniai“ ir Visagino TVPMC „Poliglotai“, II vietą užėmė „Atgimimo“ gimnazijos „Championi“, o III vietą iškovojo Visagino TVPMC komanda „Les Amis“. Sveikiname!

Nuoširdžiai dėkojame „Atgimimo“ gimnazijos ir Visagino TVPMC mokiniams už dalyvavimą žaidime! Tikimės, kad šis renginys taps gera bendradarbiavimo tradicija.