Mokinių išvyka prie Baltijos jūros

• Paskelbta: 2024-06-25
  • Kategorija: Renginiai

Visagino „Verdenės“ Ib klasės mokiniai, pasikvietę bendramokslių iš Ia ir 8b klasių, 2024 m. birželio 13-14 dienomis keliavo į Palangą. Ši kelionė, pasak mokinių, buvo kupina ne tik smagių bendravimo akimirkų, bet ir įdomių edukacinių veiklų bei naujų patirčių.

Birželio 13-ąją, keliaudami prie Baltijos jūros, aplankėme Kėdainius, kur turizmo ir verslo informacijos centro gidė Edita surengė nepakartojamą ekskursiją po vieną iš septynių išlikusių senamiesčių Lietuvoje ir papasakojo turtingą miesto istoriją. Vaikščiodami senuoju gatvių tinklu, atradome architektūros formų įvairovę: gotikos, renesanso, baroko ir klasicizmo bruožų turinčių pastatų, susipažinome su vertingiausiais ir įdomiausiais senamiesčio objektais. Pasiekę Palangą ir apsistoję nakvynės vietoje bei papietavę visi kartu išėjome prie jūros, kur smagiai leidome laiką: braidėme ir maudėmės šaltoje Baltijos jūroje,  žaidėme tinklinį, mėgavomės saulės voniomis, kartu statėme smėlio pilis, žaidėme „vandens karą“ ir labai daug bendravome. O vakare ėjome palydėti saulės ir pasivaikščioti po vakarinę Palangą. Ramus saulėlydis žadėjo gražią rytdieną.

Birželio 14 dienos rytą visi kartu papusryčiavę poilsiavietėje iškeliavome į iliuzijų namą „Eureka“. Dalyvaudami edukacijoje „Pažink mokslą kitaip“ prisiminėme ne tik fizikos dėsnius, asimetriją, tačiau sužinojome senosios animacijos bei 3D paveikslų veikimo principus, stebėjome chemines, egzotermines reakcijas ir smagiai leidome laiką iliuzijų namo patalpose. Likome tiktai sužavėti, patyrėme daug gerų emocijų ir įspūdžių bei atradimų.

Likusią birželio 14 dienos dalį iki vakaro praleidome vaikščiodami po Palangą ir leisdami laiką paplūdimyje – oras buvo nuostabus.

Kelionė namo neprailgo: dainavome, kalbėjomės, dalinomės įspūdžiais ir jau planavome naujas bendrąsias išvykas kitais mokslo metais.

Ib klasės vadovė Jelena Čugunova