Vasaros stovykla „Kuriame savo rankomis“

• Paskelbta: 2022-07-25
  • Kategorija: Interreg II

Vasaros stovykla „Kuriame savo rankomis“

2022 m. liepos mėnesį penki Visagino „Verdenės“ gimnazijos lavinamųjų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo 6 dienų stovykloje Dagdos savivaldybėje. Stovykla buvo organizuota įgyvendinant Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo abipus sienos programos projektą Socialinių paslaugų įvairovės plėtra bei jų kokybės gerinimas Lietuvos ir Latvijos specialiųjų poreikių vaikams / SEE ME.

Stovyklą „Kuriame savo rankomis“ 2022 m. liepos 4–9 dienomis organizavo projekto partneris Aleksandrovo internatinė mokykla. Stovykloje dalyvavo 15 mokinių iš Dagdos, Visagino ir Molėtų.

Atvykusių į Aleksandrovą mūsų laukė draugai, smagūs renginiai ir šilta vasariška tarpusavio atmosfera. Tuo pasirūpino patyrę, energingi ir išradingi stovyklos organizatoriai. Stovyklautojai keliavo po vaizdingas Kraslavos apylinkes, mėgavosi ramiu poilsiu gamtoje, lankėsi aplinkos ir kultūros centre ,,Kepa“, vaistažolių ūkyje ,,Kurmiši“. Veikdami kartu vaikai susibičiuliavo ir tapo viena darnia bei šaunia komanda. Tad nenuostabu, kad paskelbus stovyklos uždarymą ir įteikus diplomus dalyviai neskubėjo skirstytis – linksmai bendravo su naujais draugais, aptarinėjo patirtus įspūdžius ir kūrė būsimų susitikimų planus. Ilgai atminty išliks nuostabūs vasaros prisiminimai, patirti nuotykiai bei sutikti nauji draugai stovykloje.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Iriną Morozovą, morozova.projektai@gmail.com

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu  ir www.europa.eu.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino „Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.