Kalėdinė mugė

• Paskelbta: 2021-12-09
  • Kategorija: Interreg II

PROJEKTAS
„QUALITY IMPROVEMENT AND DIVERSITY DEVELOPMENT OF SOCIAL SERVICES FOR  LITHUANIAN AND LATVIAN CHILDREN WITH SPECIAL NEEDS“ /SEE ME, LLI-436

Adventas – ypatingas metas, kupinas susikaupimo, magiško laukimo ir vilties. Tai laikas padėkoti, susitaikyti, skleisti ramybę ir gerumą.  Visagino „Verdenės“ gimnazija,  įgyvendindama Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Socialinių paslaugų įvairovės plėtra bei jų kokybės gerinimas Lietuvos ir Latvijos specialiųjų poreikių vaikams“/SEE ME /LLI-436, kartu su projekto partneriais iš Molėtų r. Kijėlių specialiojo ugdymo centro bei partneriais iš Latvijos Respublikos Dagdos vidurinės mokyklos dalyvavo Kalėdinėje mugėje.

Kalėdinės mugės metu visaginiečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę įsigyti raktų pakabukų su gyvūnų prieglaudos ,,Padėk man“ logotipu bei kitų mūsų mokinių pagamintų kalėdinių suvenyrų. Miestiečiams buvo puiki proga ne tik nupirkti artimiesiems unikalių kalėdinių dovanų, bet ir dalyvauti gerumo akcijoje bei padėti tiems, kuriems pagalba labai reikalinga. Kalėdų mugėje surinktos lėšos bus perduotos Visagino gyvūnų prieglaudai „Padėk man“.

Džiaugiamės, kad mūsų surengta akcija nepaliko abejingų ir nuoširdžiai dėkojame savo gerumu, dosnumu pasidalijusiems „Verdenės“ gimnazijos mokiniams bei jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą. Akcijos metu globojamiems gyvūnams surinkta maisto, paklotų, higienos priemonių bei skanėstų. Širdingai dėkojame mokytojos Dianos Naglinskienės būriui savanorių ir pagalbininkų, kurie padėjo organizuoti Kalėdinį renginį.

Kaip gera suburti kitus geram darbui.

Projekto "SEE ME" /LLI-436 veiklos finansuojamos pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Iriną Morozovą, morozova.projektai@gmail.com

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu  ir www.europa.eu.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino „Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.