Kvietimas dalyvauti gerumo akcijose ir kalėdiniuose renginiuose

• Paskelbta: 2021-11-24
  • Kategorija: Kvietimai

Kviečiame verdeniečių bendruomenę gruodžio mėnesį dalyvauti gerumo akcijose ir kalėdiniuose renginiuose

Mūsų gimnazijos bendruomenė kasmet dalyvauja įvairiose gerumo akcijose, tad ir šis prieškalėdinis laikotarpis – ne išimtis, nes artėjančių švenčių laukimas pažadina mumyse gerumą, skatina susimąstyti apie gyvenimo vertybes, atkreipti dėmesį į tuos, kas liko be namų, be globos ir negali pasirūpinti savimi. Visą gruodžio mėnesį mes kviečiame visus geros valios ir neabejingus žmones aktyviai dalyvauti aukojant maistą šunims ir katėms (prioritetas – sausas ėdalas), kuris gruodžio 23 d. bus perduotas Visagino gyvūnų prieglaudai „Padėk man“. Šia akcija siekiame ne tik paremti prieglaudos našlaičius, bet ir paskatinti mūsų vaikus rūpintis augintinių gerove, kalbėti apie netinkamą elgesį su jais, atkreipti dėmesį į opias beglobių gyvūnų problemas.

Gruodžio 4 dieną Santarvės aikštėje vyks Kalėdų eglutės įžiebimo šventė ir mugė. Mūsų gimnazijos mokiniai kartu su partneriais iš Molėtų ir Latvijos, įgyvendindami tarptautinio projekto LitLat „ADD Mee“ veiklas, taip pat dalyvaus šventinėje mugėje ir siūlys visiems visaginiečiams įsigyti savo gamintų suvenyrų, o gautas lėšas paaukos gyvūnų prieglaudai. Kviečiame apsilankyti „Verdenės“ prekybos palapinėje, palaikyti mūsų vaikus ir gražią iniciatyvą. Kiekvienas, pasidalinęs gerumu, bus pavaišintas karšta arbata ir saldumynais.

Tą pačią dieną įvyks ir kalėdinių eglučių puošimo konkursas, kurio tikslas –sukurti įvairių tautybių tradicinių kalėdinių eglučių alėją Visagino gatvėje. Tai puiki galimybė gimnazijos bendruomenei puoselėti senas tradicijas, įgyvendinti savo kūrybines idėjas ir konkurse atstovauti verdeniečiams. Kviečiame visus tėvelius kartu su savo vaikais, klase ir mokytojais kurti, gaminti, puošti eglutę ir pristatyti ją į gimnaziją iki gruodžio 3 dienos. Konkurso nuostatus ir platesnę informaciją rasite atsidarę nuorodą Kviečiame dalyvauti Kalėdinių eglučių puošimo konkurse „TRADICINĖ KALĖDŲ EGLĖ" | Visagino savivaldybė (visaginas.lt).