Palydėjus pradinukus į vasarą...

• Paskelbta: 2020-06-08
  • Kategorija: Aktualijos

Baigėsi dar vieneri mokslo metai. Jie buvo ne tokie, kaip įprasta, bet ne mažiau svarbūs ir reikšmingi.

Šiais metais mūsų 1–4 klasių mokiniai daug ką išmoko, dalyvavo projektinėje veikloje, edukacinėse programose, konferencijose, vyko į spektaklius, lankėsi muziejuose, kino teatruose.

Kadangi mūsų gimnazija įsikūrusi miško prieglobstyje, turime puikias sąlygas atlikti stebėjimus, įvairius tyrimus gamtoje ar šalia mokyklos esančiame miškelyje. Gimnazijos pradinukai aktyviai įsitraukė į tarptautinius projektus ir aktyviai juose dalyvavo. Baltijos jūros projekte, globojamame UNESCO, pradinių klasių mokiniai atliko fenologinius stebėjimus, kurie reikšmingi mokslininkams, tiriantiems klimato kaitą. Piliečių mokslo projekte „Ąžuolo asmens sargybiniai“ pradinukai atliko tyrimą su dirbtiniais vikšrais ir pateikė šią informaciją Prancūzijos mokslininkams, kurie tiria paprastųjų ąžuolų būklę Europoje. Ir pirmokai, ir ketvirtokai įsitraukė į tarptautinį švietimo įstaigų bendruomenių ekologinį socialinio švietimo projektą ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė“: išaugino didžiulį kalną moliūgų ir juos padovanojo Visagino socialinės globos namų gyventojams. Kartu parodė jiems ir nuotaikingą muzikinę programą.

Džiaugiamės, kad beveik visi pradinukai yra keliami į aukštesnę klasę. Didžiuojamės tais mokiniais, kurie garsino gimnazijos vardą olimpiadose, konkursuose, varžybose, gamtosauginėse konferencijose.

Nuoširdžiai dėkojame Jums, pradinių klasių mokinių tėveliams, kad skyrėte daug daugiau laiko ir jėgų padėdami mūsų vaikučiams mokytis, prisiėmėte didžiausią atsakomybę už jų pasiekimus, palaikėte savo vaikus, pagelbėjote mokytojams ir atlaikėte nuotolinio mokymo iššūkius. Šis laikas dar kartą patvirtino, kad tik visi kartu galime išspręsti iškilusias problemas ir nugalėti visus sunkumus.

Tik visų mūsų pozityvus požiūris prisideda prie geresnių rezultatų siekio.

Dėkojame visiems – mokiniams, tėveliams, mokytojams – už gražų bendradarbiavimą, buvimą drauge ir linkime saulėtos vasaros bei nuotaikingų atostogų!