SUSITIKIMAS SU GYVŪNŲ PRIEGLAUDOS ,,PADĖK MAN" GYVŪNAIS

• Paskelbta: 2021-04-30
  • Kategorija: Interreg II

PROJEKTAS

„QUALITY IMPROVEMENT AND DIVERSITY DEVELOPMENT OF SOCIAL SERVICES FOR  LITHUANIAN AND LATVIAN CHILDREN WITH SPECIAL NEEDS“ /SEE ME, LLI-436

SUSITIKIMAS SU GYVŪNŲ PRIEGLAUDOS ,,PADĖK MAN" GYVŪNAIS

Visagino „Verdenės“ gimnazijoje tęsiamas edukacinių programų testavimas pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Socialinių paslaugų įvairovės plėtra bei jų kokybės gerinimas Lietuvos ir Latvijos specialiųjų poreikių vaikams“/SEE ME/LLI-436.

2021 m. balandžio mėnesį  gimnazijoje  svečiavosi darbuotojai iš Visagino gyvūnų prieglaudos „Padėk man“. Viešnagės metu edukacinės programos dalyviai susipažino su prieglaudos gyventojais, žaidė su jais, smalsiai klausinėjo darbuotojų, kaip į priglaudą patenka gyvūnai, kas jų laukia ateityje. Mokiniai klausėsi pasakojimo kaip tinkamai pasirūpinti gyvūnais, patys pabandė atlikti nesudėtingus darbus. Susitikimo metu buvo susitarta su gyvūnų prieglaudos administracija susitikti dar ne vieną kartą, kad vaikai galėtų ne tik teoriškai sužinoti ir išmokti kaip rūpintis gyvūnais, bet ir įgytų praktinių gyvūnų priežiūros įgūdžių: pavedžiotų šunis, padėtų išvalyti jų narvus, pagamintų maistą.

Atsisveikindami vaikai nuoširdžiai padėkojo už įdomią ir turiningą dieną ,,Padėk man“ darbuotojams ir pažadėjo atvykti į gyvūnų prieglaudą padėti pasirūpinti gyvūnais. Tikimės, kad tai bus puiki patirtis mūsų vaikams.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Iriną Morozovą, morozova.projektai@gmail.com

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu  ir www.europa.eu.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino „Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.