Advento renginių ciklas

  • Paskelbė : Jūratė Šoliūnaitė Pavilionienė
  • Paskelbta: 2022-12-02
  • Kategorija: Pranešimai

PROGRAMA

 

Gruodžio 1 d. 17.00 val. – Advento dirbtuvės.
I srautas. Karpiniai „Po Angelo sparnu“ (mokytoja D. Nikitina). Darbui dirbtuvėse bus reikalingos medžiagos ir priemonės: klijai, manikiuro žirklutės (atsinešti), baltas kanceliarinis popierius.
II srautas. „Kalėdinio žaisliuko karpiniai“ (mokytoja J. Dervinienė). Darbui dirbtuvėse bus reikalingos medžiagos ir priemonės: klijai, manikiuro žirklutės (atsinešti), baltas kanceliarinis popierius.

Gruodžio 2 d. 10 val. – viktorina apie žiemą lavinamųjų klasių mokiniams „Ar žinai?“ (mokytoja J. L. Kukianienė).

Gruodžio 8 d. 17.00 val. – Advento dirbtuvės.
I srautas. Karpiniai atvirukams „Gyvybės medis“ (VKC direktoriaus pavaduotoja kultūrai V. Abarienė). Darbui dirbtuvėse bus reikalingos šios medžiagos ir priemonės: klijai, manikiuro žirklutės (atsinešti), baltas kanceliarinis popierius ir standesnis spalvotas popierius atviruko pagrindui.
II srautas. „Kalėdinio vainiko pynimas“ (mokytoja J. Dervinienė). Darbui dirbtuvėse bus reikalingos šios medžiagos ir priemonės: karšti klijai, žirklės, eglių ar pušų šakelės, žaisliukai, karoliukai, kankorėžiai, kaspinai, džiovinti vaisiai, spalvoti siūlai ir kt. (atsinešti norimas vainiko papuošimo detales).

Gruodžio 1–5 d. pamokų metu – kūrybinės STEAM dirbtuvės. Advento kalendoriaus gamyba (pradinio ugdymo mokytojai).

Gruodžio 6 d. – 5 b klasės mokinių pažintinė kultūrinė išvyka į šventinį Kauną (mokytojas V. Radzevičius).

Gruodžio 7 d. – 8 a klasės mokiniams organizuojama pažintinė kultūrinė išvyka pagal edukacinę programą „Simbolių paslaptys ir galia“ ir ekskursija po kalėdinį Vilnių (mokytojos A. Petrauskienė, J. Žemaitienė).

Gruodžio 1–8 d. Eglutės žaisliukų gamyba iš šiaudų ir šieno lavinamųjų klasių mokiniams (mokytojos L. Saltanova, R. Ardamakovaitė).

Gruodžio 1–22 d. – pradinio ugdymo ir lietuvių kalbos mokytojų veiklos:

„Laiškas Kalėdų seneliui“ (1–4, 5 klasės);

Kalėdinių pasakaičių kūrimas „Gyveno kartą...“ (6 klasės);

Kalėdinio sveikinimo kūrimas (7 klasės);

„kalėdų laukia visi“ arba „Visi laukia Kalėdų stebuklo“ (8, I–IV gimnazijos klasės);

„Kalėdiniai skaitymai“.

Gruodžio 1–22 d. veiks kalėdinis paštas.

Gruodžio 8–22 d. 5–8, I–II gimnazijos klasių mokiniams per technologijų pamokas vyks edukaciniai užsiėmimai „Prėskučių ir meduolių kepyklėlėje“ (mokytoja J. Dervinienė).

Gruodžio 9 d. 10.55 val. – atvira biologijos pamoka 8 b klasėje „Ląstelės ciklo modeliavimas“ (mokytoja J. Sadauskienė).

Gruodžio 9 d. 10.00 val. – judriųjų žaidimų programa lauke lavinamųjų klasių mokiniams „Žiemos žaidimai ir išdaigos“ (mokytojos J. Kurganskaja, N. Matyskina, L. Polikarpova).

Gruodžio 12 d. 9.50 val. – atvira dailės pamoka 6 klasėje „Kūryba netradicinėse erdvėse (tapyba sniege, sniego skulptūros)“ (mokytoja D. Nikitina). 

Gruodžio 12–22 d. 8.00–18.00 val. – kalėdinių kompozicijų paroda „Kalėdų sapnas“ gimnazijos fojė (klasės vadovai).

Gruodžio 14 d. 3 a klasės ir muziejininkų būrelio mokiniams organizuojama pažintinė kultūrinė išvyka pagal edukacinę programą „Vaško kumelaitė, lino uodegaitė“ (mokytoja D. Maldžiuvienė ir M. Niparavičienė).

Gruodžio 14 d. 4 a ir 4 b klasių mokiniams organizuojama pažintinė kultūrinė išvyka pagal edukacines programas „Tradiciniai aukštaičių amatai“ ir „Prie balto Kūčių stalo“ (mokytojos J. Jankevičienė ir L. Navickienė).

Gruodžio 15 d. 13.00 val. 1b klasės mokiniams ir jų tėveliams organizuojama kalėdinė popietė (mokytoja J. Šoliūnaitė-Pavilionienė).

Gruodžio 15 d. 17.00 val. – vakaronė „Kad Advento vakarai neprailgtų: burtai, žaidimai, rateliai, Advento ir Kalėdų pasidainavimai“ (mokytojai J. Cicėnas, I. Cicėnienė, A. Šinkūnienė, M. Niparavičienė).

Gruodžio 16 d. 12.00 val. – atvira matematikos – informacinių technologijų pamoka 6 b klasėje „Kalėdų senelių rogių lenktynės“ (mokytoja I. Alistratova).

Gruodžio 16 d. 9.00 val. atviras renginys miesto mokytojams „Kalėdinė mugė“ (lavinamųjų klasių mokytojai).

Gruodžio 16 d. – 7 a klasės mokiniams organizuojama pažintinė kultūrinė išvyka pagal edukacinę programą „Sužinok dangaus ženklų prasmes“ (mokytoja A. Baušytė).

Gruodžio 19 d. 8.00 val. – atvira biologijos pamoka 7 a klasėje „Ląstelės modelis ir matematika“ (mokytoja J. Sadauskienė).

Gruodžio 19 d. 10.00 val. – adventinė vakaronė lavinamųjų klasių mokiniams ir Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro lankytojams (mokytoja R. Ardamakovaitė).

Gruodžio 19 d. 12.00 val. – atvira fizikos pamoka 7 a klasėje „Ledų gamyba (medžiagų būsenos, kietėjimas, lydymosi temperatūra“ (mokytoja A. Baušytė).

Gruodžio 20 d. 8.55 val. – atvira geografijos pamoka 7 klasėje „Geografinės zonos“ (mokytojas S. Valiūnas).

Gruodžio 20 d. 9.50 val. – atvira gamtos ir žmogaus pamoka 6 a klasėje „III Niutono dėsnio modeliavimas“ (mokytoja J. Sadauskienė).

Gruodžio 20 d. 18.00 val. – kalėdinis renginys 3 b klasės mokiniams ir jų tėveliams (mokytoja A. Kurpienė).

Gruodžio 21 d. 9.50 val. – atvira biologijos pamoka II gimnazijos klasėje „Organelių vagys ir apsauga“ (mokytoja J. Sadauskienė).

Gruodžio 21 d. 12.00 val. – atvira matematikos – informacinių technologijų pamoka 7 b klasėje „Šalta žiema – kiekvienam namelis“ (mokytoja I. Alistratova).

Gruodžio 21 d. 17.30 val. – kalėdinis renginys 2 a klasės mokiniams ir jų tėveliams (mokytoja D. Savičienė).

Gruodžio 22 d. 17.30 val. – kalėdinis renginys 1 a klasės mokiniams ir jų tėveliams (mokytoja I. Bilinskienė).

Gruodžio 22 d. 13.05 val. – atvira chemijos pamoka I gimnazijos klasėje „Maisto produktų pH nustatymas“ (mokytoja A. Baušytė).

Gruodžio 22 d. 10.50 val. – šventinė programa lavinamųjų klasių mokiniams „Kaip švenčia Naujuosius metus įvairių šalių gyventojai?“ (mokytojos N. Matyskina, L. Polikarpova).

Gruodžio 22 d. 17.00 val. – Advento dirbtuvės. „Kalėdinių meduolių puošyba“ (pradinio ugdymo mokytojai ir D. Naglinskienė).

Gruodžio 23 d. 12.45 val. – šventinis renginys lavinamųjų klasių mokiniams ir jų tėveliams „Kalėdinė pasaka“ (lavinamųjų klasių mokytojai).

Gruodžio 23 d – 9.00 val. mišios Visagino šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje (mokytoja D. Naglinskienė).

10.30 val. – klasės vadovo valanda „Advento taku link Kalėdų“ (1–8, I–IV gimnazijos klasių klasės vadovai).

12.00 val. –gimnazijos tarybos konkursų „Verdenietiškiausia klasė“ ir „Metų Verdenietis“ nugalėtojų apdovanojimas gimnazijos kiemelyje (gimnazijos taryba).

Gruodžio 23 d. 17.00 val. – kalėdinis renginys 3 a klasės mokiniams ir jų tėveliams (mokytoja D. Maldžiuvienė)

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Office 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
8. 14.50 – 15.35
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.50 – 15.35
Iki žiemos atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.