Neformaliojo švietimo tvarkaraštis

                                                                  VISAGINO „VERDENĖS“ GIMNAZIJOS
                                             NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS
                                                                                              2021 – 2022  m. m.

Eil.

Nr.

Neformaliojo švietimo veiklos pavadinimas

Pirmadienis

Antradienis

   Trečiadienis

 Ketvirtadienis

 Penktadienis

Val. skč.

Amž

iaus grupė

Vieta

(kab.)

Pedagogo

 vardas, pavardė

 

  1.  

STEAM patyriminės veiklos

 

 

 

 

12.00-12.45

1

 

1-4 kl.

313

Danguolė Savičienė

  1.  

Teatro studija „Nenuorama“

 

 

 

13.05-13.50

 

1

 

1-4 kl.

314

Žana Vaitkuvienė-Zimina

  1.  

Etninės kultūros būrelis

 

 

 

 

13.05-13.50

1

 

1-4 kl.

303

Daiva Maldžiuvienė

  1.  

Klubas ,, Žiniukų šalyje“

(pradinis ugdymas)

 

12.00-12.45

 

 

 

1

 

1-4 kl.

304

Aliona Kurpienė 

  1.  

„Šviesoforas“

 

13.05-13.50

 

 

 

1

 

1-4 kl.

304

Aliona Kurpienė 

  1.  

,,Augu su knyga“

 

 

 

13.05-13.50

 

1

 

1-4 kl.

306

Inga Bilinskienė

  1.  

„Robotikos akademija“ (informacinės technologijos)

 

 

 

X

13.05-13.50

13.05-13.50

X

1

1-4 kl.

307

Jūratė Šoliūnaitė 

Pavilionienė

  1.  

 

POP choras (muzika)

 

 

14.00-14.45

 

 

1

1-4 kl.

131

Aurelija Šinkūnienė 

  1.  

Studija „Teptukas“ (dailė)

13.05-13.50

 

 

 

 

1

1-4 kl.

220

Dovilė  Nikitina 

  1.  

Anglų kalbos būrelis „Šnekučiai“

 

12.00-12.45

13.05-13.50

 

 

2

(1a,1b)

1a,1b

312

Elina Noskova 

  1.  

„Jaunųjų muziejininkų“ būrelis

 

13.05-13.50

 

 

12.00-12.45

2

(1val.-

1-4kl.; (1val.-

5-8 kl.)

1-4 kl.

104

Marytė Niparavičienė

  1.  

„Meistrelių dirbtuvėlė“ (technologijos)

 

 

12.00-12.45

 

 

 

1-4 kl.

18

Rolandas Žilinskas          

  1.  

„Vokiečių kalba visiems“

 

 

 

 

14.50- 16.20

1

5-8

216

Marytė Niparavičienė

  1.  

„Drožinėjimo paslaptys“

(technologijos)

 

 

14.45-15.30

 

 

1

5-8

18

Rolandas Žilinskas 

  1.  

„Robotikos akademija“ (informacinės technologijos)

14.00-14.45

 

 

 

 

1

5-8

225

Ilona Borina

  1.  

„Šokame zumbą“ (fizinis ugdymas)

14.00-14.45

 

 

 

 

1

5-8

11

Dana Ramanauskienė

  1.  

Rankdarbių būrelis „Kuparėlis“

 

 

 

14.50- 16.20

 

2 (1+1)

1 val. -5-8

1 val. - I-II

16

Jolita Dervinienė

  1.  

Judrieji žaidimai (fizinis ugdymas)

14.00-14.45

 

 

 

 

1

5-8

11

Aleksej Miačin

  1.  

Liaudiškos muzikos instrumentinė grupė

 

 

14.45-15.30

14.00-14.45

 

2

5-8

115

 Jonas Cicėnas

  1.  

„Dailininkų dirbtuvės“(dailė)

14.50-15.35

 

 

 

 

1

5-8

220

Dovilė Nikitina

  1.  

STEAM patyriminės veiklos

13.00-13.45

 

 

 

 

1

5-8, I-II

409

Jolanta Sadauskienė

  1.  

„Skonių laboratorija“ (technologijos ir sveika mityba)

 

 

 

16.30-17.15

 

1

I-II

16

Jolita Dervinienė

  1.  

Garso operatorių klubas (muzika)

 

 

 

 

14.00-14.45

1

I-II

115

 Jonas Cicėnas

  1.  

STEAM patyriminės veiklos

14.50-15.35

 

 

 

 

1

5-8, I-II

412

Auksė Baušytė

  1.  

Vyrų choras „Verdenis“(muzika)

 

 

 

14.45-15.30

 

1

III-IV

115

Jonas Cicėnas

  1.  

Sporto klubas

 (fizinis ugdymas)

 

 

16.50-17.35

 

 

1

I-IV

11

Dana Ramanauskienė

  1.  

Sporto klubas

(fizinis ugdymas)

 

 

 

17.00-18.00

 

 

1

I-IV

11

Aleksej Miačin

Lavinamosios klasės

  1.  

 „Linksmasis orkestras“

(meninis ugdymas)

13.00 – 13.45

 

13.00 – 13.45

 

 

2

1-4, 5-8

Lav. kl.

Natalja Matyskina

  1.  

„Jogos pagrindai “ (fizinis ugdymas)

13.00 – 14.30

 

 

 

 

2

1-4, SIU-1

Lav. kl.

Larisa Polikarpova

  1.  

„Teatro pasaulis“ (kūrybiškumo ugdymas)

 

13.45 –15.15

 

 

 

2

SĮU-1, SĮU-2

Lav. kl.

Natalja Frolova

  • Elektroninis dienynas
  • Office 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.50 – 15.35