PROJEKTAS „POILSIO IR UGDYMO APLINKOS KŪRIMAS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKAMS LIETUVOJE IR LATVIJOJE, SIEKIANT GERINTI GYVENIMO KOKYBĘ/ ADD ME“

• Paskelbta: 2018-08-25
  • Kategorija: Interreg

PROJEKTO „POILSIO IR UGDYMO APLINKOS KŪRIMAS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKAMS LIETUVOJE IR LATVIJOJE, SIEKIANT GERINTI GYVENIMO KOKYBĘ/ ADD ME“ DARBO GRUPĖS SUSITIKIMAS

2018 m. rugpjūčio 21 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijoje įvyko tarptautinio projekto „Poilsio ir ugdymo aplinkos kūrimas specialiųjų poreikių vaikams Lietuvoje ir Latvijoje, siekiant gerinti gyvenimo kokybę/ ADD ME“ darbo grupės antrasis susitikimas. Projektas skirtas naujų socialinių paslaugų, gerinant neįgaliųjų vaikų gyvenimo kokybę, kūrimui, investuojant į neįgaliems pritaikytą infrastruktūrą bei dalinantis įvairių tarptautinių darbų su neįgaliais metodais.  Projekto "ADD ME" /LLI-151 veiklos finansuojamos  pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą. 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi, padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta lankytis,  gyventi ir dirbti.

Susitikime dalyvavo Visagino „Verdenės“ gimnazijos bei Aleksandravo internatinės neįgaliųjų mokyklos atstovai. Susitikimo metu partneriai aptarė vasaros metu Aleksandravo internatinėje neįgaliųjų mokykloje organizuotos stovyklos „Kurk savo rankomis“ veiklas, kuriose dalyvavo neįgalieji vaikai iš Visagino ir Dagdos. Taip pat buvo aptarti sukurtų ir įgyvendintų edukacinių programų rezultatai, posėdyje dalyvaujantys pedagogai pasidalino savo įspūdžiais ir išvadomis bei rekomendacijomis kolegoms.

Partneriai detaliai aptarė darbus, kurie dar laukia ateityje. Latvijos partneriai pristatė gamtos tako kūrimo eigą bei informavo kaip naudojamos jau suremontuotos patalpos. Susitikimo pabaigoje partneriai išreiškė pasitenkinimą projekto vykdymo eiga,  pabrėždami projekto naudą institucijoms ir regionams. Primename, kad projekto ADD ME tikslas - teikti pagalbą socialinę atskirtį patiriantiems vaikams su negalia, gerinti jų socialinius įgūdžius ir gyvenimo kokybę.

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio  turinį atsako Visagino „ Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Dėl papildomos informacijos apie projekto veiklas maloniai prašome kreiptis į I. Morozova, el. p. morozova.projektai@gmail.com