,,Linksmasis orkestras" dalyvauja virtualioje respublikinėje konferencijoje-festivalyje „SAULĖS VAIKAI“

• Paskelbta: 2021-05-13
  • Kategorija: Interreg II

PROJEKTAS

„QUALITY IMPROVEMENT AND DIVERSITY DEVELOPMENT OF SOCIAL SERVICES FOR  LITHUANIAN AND LATVIAN CHILDREN WITH SPECIAL NEEDS“ /SEE ME, LLI-436

Visagino „Verdenės“ gimnazijoje tęsiamas edukacinių programų testavimas pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Socialinių paslaugų įvairovės plėtra bei jų kokybės gerinimas Lietuvos ir Latvijos specialiųjų poreikių vaikams“/SEE ME/LLI-436.

Testavimo metu vaikai susipažįsta su įvairiais muzikiniais instrumentais, klausosi muzikos bei mokosi groti nesudėtingus muzikinius kūrinius.  2021 m. gegužės 11 dieną Visagino ,,Verdenės" gimnazijos ,,Linksmasis orkestras" dalyvavo virtualioje respublikinėje konferencijoje-festivalyje „SAULĖS VAIKAI“. Mokinius parengė Visagino ,,Verdenės" gimnazijos lavinamųjų klasių muzikos mokytoja metodininkė Natalia Matyskina.

Mokytoja ir mokiniai gavo padėkas už dalyvavimą renginyje.

Dėkojame Smalininkų technologijų ir verslo mokyklai bei Jurbarko švietimo centrui už renginio organizvimą ir suteiktą galimybę pasidalinti savo pasiekimais.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Iriną Morozovą, morozova.projektai@gmail.com

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu  ir www.europa.eu.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino „Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.