EDUKACINĖ PROGRAMA ,,PAUKŠČIŲ KAIMAS“

• Paskelbta: 2021-11-18
  • Kategorija: Interreg II

TARPTAUTINIO PROJEKTO „SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ĮVAIROVĖS PLĖTRA BEI JŲ KOKYBĖS GERINIMAS LIETUVOS IR LATVIJOS SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKAMS“/SEE ME/LLI-436

EDUKACINĖ PROGRAMA ,,PAUKŠČIŲ KAIMAS“

Šių metų  rugsėjo 28 d. įvyko Visagino, Molėtų ir Dagdos projekto ,,SEE ME‘‘ partnerių susitikimas. Visi susirinkome vaizdingame Aukštaitijos nacionaliniame parke,  Ignalinos rajono Cijonų kaime, kur mus šiltai pasitiko ,,Paukščių kaimo“ šeimininkai su jų parengta edukacine programa. Įgyvendinant Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Socialinių paslaugų įvairovės plėtra bei jų kokybės gerinimas Lietuvos ir Latvijos specialiųjų poreikių vaikams“ 15 lavinamųjų klasių mokinių iš Visagino, Molėtų ir Dagdos kartu su savo mokytojomis dalyvavo  edukacinėje programoje „Paukščių kaimas“.

Šios programos metu vaikai susipažino su naminių  paukščių įvairove, išmoko atpažinti keletą paukščių, klausėsi istorijų apie paukščius didžiausiame Lietuvos lizde,  apžiūrėjo naujai parengtą naminių paukščių kiaušinių ekspoziciją, žąsies plunksna rašė laišką Laimės paukštei.

Buvo smagu stebėti, kaip vaikai įsitraukia į bendrą veiklą ir susiranda naujų draugų. Mokytojai taip pat turėjo puikią galimybę susipažinti su kolegomis, aptarti tolesnius bendradarbiavimo planus bei pasidalinti patirtimi.

Projekto "SEE ME" /LLI-436 veiklos finansuojamos pagal 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programą.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Iriną Morozovą, morozova.projektai@gmail.com

Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu  ir www.europa.eu.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino „Verdenės“ gimnazija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu.

Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.